Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha elutazom, es a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha elutazom, es a parom harom nap távollét utan egyyszer hivott fel egy percre?

Figyelt kérdés
Amugy uzeneteket irt,de hat ez szerintem santit.
2017. aug. 22. 20:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy fárasztó??? Ilyet nem irtam.
2017. aug. 22. 21:52
 12/15 anonim ***** válasza:
Attól is függ,hogy milyen jellegű üzeneteket írt,és milyen hangvételben, szóval ez is számít valamicskét. Viszont, hogyha nekem lenne lehetőségem ingyen hívni a páromat, vagy választhatok még, hogy legépelem; akkor persze, hogy nem gépelgetnék, sokkal kényelmesebb lenne, plusz a párom hangját hallanám a fülemben, sokkal személyesebb, ezáltal kellemesebb; és én tutira, hogy ezt a módszert részesítettem volna előnyben. Sokkal jobban szeretem, mint írásban, főleg olyasvalakivel, aki fontos. Viszont, lehet, hogy őt meg az zavarta, hogy te mégcsak nem is írsz neki; bár lehet, hogy írtál, nem tudom, hogy például interneted volt-e. És akkor gondolhatta, hogyha te nem érdeklődsz iránta , akkor ő miért érdeklődne irántad? Amúgy ezt lehet, hogy meg kellett volna beszélni előre; bár ha mindketten magától értetődőnek vettetek valamit... Na, most jön az, amit én belül érzek ezzel kapcsolatban, nekem is gyanús lenne; sokkal inkább preferálnám az élő hívást, mint az irkálgatást; sőt, lehet, hogy nem is irkálgatnék, hanem pl a párom megmondta volna előre , hogy milyen időtájt hívogathatom nyugodtan, mert akkor már biztos nincs tárgyalása, végetért, mert későre jár, vagy ilyesmi. Szóval ez nekem is baromi gyanús. Viszont ki is akarhatott picit kapcsolódni, mert szüksége van ugye az embernek magányra is. Amikor elmélkedik, és rendbe teszi, rendszerezi, rendet tesz a saját gondolatai közt, és letisztul mindenféle külső ráhatás nélkül befele néz, befele fordul. Vagy nem is magányra, hanem esetleg kipróbálni valaki mással... Na, most látom, amikor már leírtam, hogy csak 3 napról van szó; valamit flasheltem itt, és azt hittem, hogy 3 hónap. Így viszont nem gondolnám, hogy olyan nagy baj lenne, jó, mondjuk az egy perc az nekem kevés lenne, hogyha valakit szeretek; meg akkor vannak közös témáink is , ugyebár. Nostehát, gyanakodhatsz is, meg nem is, de konklúzióm tehát nincsen. Nem tudok állást foglalni. Hékás!! Viszont még ott van az is neked, hogy nem tudom, hányszor, de azt mondtad, küldött üzeneteket neked. Nos, akkor végképp nem tudom.
2017. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Bocs, elírtam, azt írtad, hogy nem lehet vele beszélgetni.

De látom, sikerült megragadni a lényeget az egész szövegemből.


Rinyálj csak nyugodtan, úgyis csak azt tudsz, másra nem vagy képes, azonban ne feledd, te magad alakítod az életedet, úgy ahogy akarod!

2017. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#11

Nem, ezt én mondtam. Rád.

Merthogy aki ilyen csipcsup dolgokon fennakad, az vagy irányításmániás, vagy nem... de mindenképp fárasztó személyiség lehet az élet egyéb területén is.

2017. aug. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na, ebben az esetben, hogy régebben adott bizalmatlanságra okot, megértem, hogy kombinálsz. De csak ez így leírva, hogy nem hívott, nem gyanús. Legalábbis pl. nálunk nem. Én pl. mentem csapatépítő tréningre 2 napra, párom nem tudhatta, mikor van szabad program, és mikor nincs, mikor hívhat egyáltalán, helyette e-maileztünk, ha ráértünk, de amúgy így szoktunk napközben is kommunikálni, mert az ő munkája miatt beszélni nem tud telefonon hosszasabban.
2017. aug. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!