Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmet vagy az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet vagy az egyik legjobb barátomat válaszam?

Figyelt kérdés

A legjobb barátommal és a barátnőmmel elmentünk egy szórakozó helyre ahol a barátnőm egy idő után levetkőzött és elkezdet twerkelni ezen a barátom úgy kiakadt hogy ha nem szakítok a barátnőmmel akkor nem találkozunk soha többé.(Szeretem a barátnőmet ha nem imádom de a barátomat is nagyon kedvelem melyiket válaszam?)

20/F



2017. aug. 23. 08:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Beszélj a barátnőddel erről. De ez a "nem találkozunk többet" elég b*zisan hangzott..
2017. szept. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Megpofoznám mindkettőt.
2017. szept. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Baràtnőd rib.... Baràtod meg félt. Sztem egyértelmű. Màr ott egyértelmű kellett volna hogy legyen mikor elkezdte ràzni a valagàt.
2017. szept. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Elsőre én is azt akartan azt válassza, aki nem állítja választás elé.


Aztán elolvastam:

"elmentünk egy szórakozó helyre ahol a barátnőm egy idő után levetkőzött és elkezdet twerkelni"


Normális lány csinál ilyet?? :D


Másrészt ha téged mondjuk ez nem zavar, és nem gáz részedről, akkor meg mindegy.

Majd lecsillapodik barátod is. Ilyet nem kérhet senki, még akkor sem, ha ordas nagy ribivel, vagy lány esetén fkalappal van együtt.

Mindenkinek magának kell rájönni..

N

2017. szept. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egy lány sem ér annyit (bármennyire is szereted, imádod), hogy elveszíts érte egy jó barátodat!!! (Ez fordítva is igaz) A barátnők jönnek-mennek, de az igaz barátok nem.
2017. szept. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!