Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom megfejteni, ez most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom megfejteni, ez most pozitiv vagy sem?

Figyelt kérdés
Levelezünk egy lánnyal. Barátok vagyunk. Írtam neki egy fotója kapcsán hogy jól néz ki ,tetszik, és erre ő azt írta, hogy köszöni jól esik a pozitiv visszajelzés. ("szemlesütő smiley " )->ezt igy kiirta. Szóval nem tudom most ez mit jelent
2017. aug. 23. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Megköszönte a bókot. Ennyi.
2017. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenbe belelátni dolgokat!

Megköszönte a dicséretedet, ennyi! Kész és pont, nem kell ezt túlragozni.

2017. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, hogy pozitív vagy sem. Mivel nagyon korai fázisban vagytok, nem ismeritek alaposan egymás reakcióit és kommunikációját. Ilyenkor az online beszélgetésekből nem szabad következtetéseket levonni, sem negatívat, sem pozitívat. Találkozzatok személyesen, ott majd kiderül, mi a helyzet.

És úgy általánosságban: ne próbálj ilyen semmiségek alapján megítélni fontos dolgokat, ne próbálj "csalni" az ismerkedés során, nem fog menni. Ha akarsz valamit, tegyél érte, ha tudni akarsz valamit, kérdezd meg.

2017. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen bocsi, barátok vagyunk,de egy pár napja nyomulok rá és tudja hogy bejön nekem. Tehát akkor ez lehet nem olyan jó jel :(
2017. aug. 23. 12:37
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek
2017. aug. 23. 12:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért, neked nem esik jól a pozitív visszajelzés?

Őszinte volt a leányzó, azt értette, amit leírt. :)


21/L

2017. aug. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Te h..lye vagy, már bocsi. "Tehát akkor ez lehet nem olyan jó jel :("


Inkább az agyadat kezeltesd, komolyan, mert nagyon nagy bajok vannak nálad!


Most mégis, milyen választ vártál, vagy milyen hátsó szándékot véltél felfedezni egy köszönömben?


Na, ez a baj a legtöbb emberrel, hogy túl kombinálnak mindent, egy egyszerű köszönömbe is orgazmust képzelnek bele!

2017. aug. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj istenem...hát egyéb " jelzései" is vannak ám egy csajnak, azokra figyelj, ne az ilyen " szmájliknál" ragadj le...lépj, ha úgy érzed, aztán kiderül. Hogy mondjuk meg szerinted, hogy mit értett ez alatt??
2017. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tizenhármas ***** válasza:
Pont annyit jelent amit írtál.
2017. aug. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!