Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan ferfiakat, akik keptelenek kimutatni a pozitiv erzeseiket?

Figyelt kérdés
A baratom nekem ilyen es nem tudom megszokni. Amugy egy nagyon rendes ember de pl ha ajandekot kap, nem mosolyog, szerintem zavaraban. Latszik, h feszelyezi minden olyan szituacio, ahol ki kene mutatnia h boldog es ezert gyorsan lezavarja az ilyen esemenyeket. Nem csak velem kapcsolatban, a csaladjaval meg zarkozottabb. A szulinapi ajandekomat is alig birta odaadni, lerakta a pultra h boldog szulinapot. Mert feszelyezi, ha en meg tulsagosan orulok. Felek, h mi lesz itt kesobb, h majd ha megkeri a kezem, azt is ilyen modon teszi, vagy ha az eskuvon is zavaraban ugy fog kinezni, mintha nem is orulne. Es nekem ez nagyon rosszul esne. Ez egy jellemzo ferfi tulajdonsag? Mit lehetne ezzel kezdeni, ha nekem rosszul esik mindig az ilyen,pedig mar 3 eve egyutt vagyunk.
2016. dec. 9. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, az én barátom is ilyen. Nem tudtam vele én se mit kezdeni, ő ilyen és kész
2016. dec. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb, rám illik, amit leírtál. A párom, simán tudomásul vette.
2016. dec. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Orulok, h ezt irjatok. Masodik, le tudod irni, h mi jatszodik le ilyenkor benned? Pl h ha ajandekot adsz es tul akarsz esni rajta. Tenyleg zavarna, ha latnad, h h orul neki? Vagy sebezhetonek erzed magad?
2016. dec. 9. 09:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sokakra jellemző lehet amit leírtál. Rám is jellemző részben, annyi a változás, hogy a párom felé egy idő után én kimutatnám az örömömet, meg azt ha boldog vagyok, más felé viszont egyáltalán.


Mondjuk én azért vagyok ilyen mert sok rossz ért.

2016. dec. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pl azt se merem kimutatni ha hiányzott a párom, vagy hiányzik, egyszerűen csak ha így volt utána fura újra vele lenni, és az öröm amit érzek is korlátozottnak hat.
2016. dec. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. :D egy haverom ilyen. Vagy mindenen nevet- poénkodik, vagy full fapofa. Nem igazán tudod leolvasni az érzéseit. Bár én nyolc éve ismerem, és van a személyiségünkben azonosság, nekem is nehéz. Maximum a szeméből lehet "olvasni" , de sokszor azt sem. Kívülről ridegségnek tűnik, de általában egyébként nagy szívük van és őszintén örülnek a szeretetnek, törődésnek, csak ők ilyenek. Nagyon ' irigylem őket egyébként ' ! :)
2016. dec. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, azzal a különbséggel, hogy ha a csajom örül, mondjuk egy ajándéknak, az egyáltalán nem feszélyez.

De a saját örömömet, vagy épp bánatomat nem vagyok képes kimutatni.

34/F

2016. dec. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!