Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek lehet jövője? Mit gondoltok a távkapcsolatokról? Szeretjük egymást, és komolyan is gondoljuk! Megoldható lenne?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy egy (lassan) 16 éves magyar lány vagyok, és van egy 18 éves norvég barátom. Élőben még nem találkoztunk, (nyáron tervezzük pár hétre) de már fél éve minden nap beszélgetünk, webkamerával látjuk egymást, mindent elmesélünk egymásnak, napokat képesek lennénk egymással beszélgetni. Nagyon szeretjük egymást. Lényeg az, hogy azt mondta, hogy ha befejezi az iskolát, akkor eljön Magyarországra. Szerintetek ennek lehet jövője?
2010. máj. 25. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
nem lehet, fiatal vagy, ő is, és ha nem taliztál akkor NEM lehetsz szerelmes sem, max. úgy érzed
2010. máj. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 18 éves vagyok és távkapcsban élek barátommal, 100 km-re lakik tőlem, kb. És már lassan 5 hónapja együtt vagyunk. Tehát van jövője a távkapcsoknak ha mindenki tesz érte, de a te eseted igencsak más...

De ahogy írtad ti még nem találkoztatok, tehát ez még nem szerelem, csak szimplán nagyon megkedvelted a személyiségét... Sajnos ő is fiatal még, akárcsak te. És mivel még egyszer sem találkoztatok élőben mondhat neked akármit az interneten keresztül. Bármilyen igéretet tehet... tehát annyira ne lohold bele magad a dologba, nehogy utána nagy csalódás érjen...

2010. máj. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!