Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szenvedély hiánya a kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szenvedély hiánya a kapcsolatban. Meddig működhet?

Figyelt kérdés

29 éves fiatal nő vagyok, a párom 20 évvel idősebb nálam! 3 éve vagyunk együtt. Rengeteg problémánk volt az elmúlt időszakban, így egy kis időt külön is töltöttünk, de megbeszéltük, hogy megpróbáljuk megoldani őket, ami rendben is van, ám egy-két dolog mégis zavar. Az intimitás, a szenvedély nagy űr számomra a kapcsolatunkban. Értem ezt úgy, hogy alig szeretkezünk egy-két alkalommal havonta (stressz, rosszullét - ilyenekre hovatkozik), persze nem gondolom, hogy a mindennapi szex a kapcsolat alappillére, de azért egy egészséges szint van (gondolok heti 2-3 alkalomra) valamint szinte egyáltalán nem csókolózunk (nem is csókolóztunk soha, mert hogy ő nem szereti) ha én nem említem. A nőiességemen és az önbizalmamon már olyan csorbát ejtett, hogy semmi kedvem kezdeményezni, hiszen szinte minden alkalommal elutasított. Komolyan azt hittem, hogy helyre lehet ezt hozni, de ez a része a kapcsolatnak mit sem változott... és hiába szeretem, félek, hogy ez véget fog vetni az egésznek. Pedig már babát terveztünk... de hogy vágjak ebbe bele egy olyan emberrel, aki úgy érzem nem vágyik rám és nem kíván igazán. És mi lesz akkor később?! Így éljek le egy életet?! Képtelen lennék rá, hiszen én ennek teljesen az ellentétje vagyok, vágyom a szenvedélyre, de csak fortyogok magamban... egyelőre.


Természetesen érdekel minden vélemény, legfőképpen olyanoké, akik hasonló cipőben járnak/jártak.


2017. aug. 23. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 50-es faszitol ennel tobbet ne varj. Nem lesz olyan libidoja mint egy korodbelinek.
2017. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nálunk barátnőmmel ugyanez volt,egyidősek voltunk.Nem volt meg benne a szenvedély,persze az elején oké,meg megérted,de aztán elkezd idegesíteni.Ő a végén azt mondta,hogy nem tud nekem megfelelni,aztán szakítottunk.
2017. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is mondták már 50 éves a párod azért már nem igazán a fénykorát éli. Persze neked még az az egészséges, ha heti 2-3 alkalommal van szex, de azért abban a korban már nem feltétlenül van ez így. Sajnos ezzel számolni kell ha ilyen nagy a korkülönbség.
2017. aug. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Igen, az is igaz, hogy a korkülönbség ilyen dolgokban tud megmutatkozni, sokat ezzel sem számolnak, meg sok minden mással sem, ezt át kell gondolni. Én is jártam nálam 7 évvel idősebb nővel, de előbb-utóbb kijönnek ezek a különbségek, ha nem a szexben, akkor másban.

Semmiképp nem fog ez a dolog változni és láttam sok ilyet is és én is tapasztaltam, szóval sajnos azt kell mondjam, hogy ennek vége van, csak az a kérdés mikor mondjátok ki. Persze ez nagyon nehéz én tudom, de még mindig jobb most szenvedni egy kicsit, mint tönkretenni az egész életed.

2017. aug. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem már megválaszoltad magadnak a kérdést, csak nem merted megfogalmazni, legalábbis megtenni, pedig az igazi boldogsághoz bátorság is kell, a megalkuvás nem elég.

Tudod, hogy nem tud megfelelni, de mégis vele maradnál? Nincs szex, nincs intimitás, csókolózni nem szeret, de ha teszi, csak azért teszi, hogy ne nyúzzad már tovább.

Az a helyzet, hogy ő már nem nőként tekint rád. Neked kell tudni, hogy milyen szerepet töltesz be nála, légy magaddal ennyire őszinte (pl. házvezetőnő, ápolónő?)! Téged kielégít ez a szerep, megelégszel csupán ennyivel?

Elhiszem, hogy neki nagyon kényelmes vagy, még azt is, hogy valahol neked is kényelmes a dolog, de azért kiabál benned valami, hogy akarsz még valamit. Ez a kapcsolat már régóta őrlődik, a kapcsolatban lévő személyekkel együtt. Könnyen lehet, hogy ez csak rosszabb lesz. Nagyobb elkötelezettség esetén már azért is a számodra, mert ez már végleg így marad, remény sem lesz. Szóval egy hatalmas elfojtás lesz benned, az elfojtás is agresszió, még akkor is, ha nem kifelé, hanem befelé történik. Aztán egyszer találkozol valakivel, és ott lesz a dilemma, hogy megcsaljad-e a férjed, vagy elváljál; vagy továbbra is lemondasz, és sajnálod magad.

Még egyszer: ez a kapcsolat már most sem működik, de később még ennyire se fog.

2017. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazából, nem értem, mi tart egy olyan férfi mellett, aki csókolózni sem hajlandó veled. Ami meg a szexet illeti: alighanem etéren is csak romlani fog a helyzet az idő múlásával.
2017. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

gratulalok a prima elkepzelesedhez es a gondolkodasmododhoz....


szulj neki gyereket, ne is egyet, kettot gyorsan, majd vihetik a gyerkocok a csokrot a sirjara a nagypapanak....



vagy ennyire rossz a helyzet, hogy csak a tata jutott??

jo szottyadtak lehetnek a golyoi, nem latod rajta hogy az mar vaktoltennyel tuzel?

2017. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyan arra gondoltam, mint aZz elso.

A pasim most 49. Komolyan mondon, elkezdett ilyen oregurasenni. A nagy machobol egy alig szex pasi kezd lenni...

2017. aug. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!