Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismeretlen lányok facebookon....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretlen lányok facebookon. Kik lehetnek?

Figyelt kérdés

A párom, amióta ismerem, nagyon sokat facebookozik.

Miután megcsalta az exe, ott kezdett ismerkedni lányokkal.

Sokat élőben nem is látott.

A lényeg, hogy már 2 éve együtt vagyunk, viszont fél éve lettem figyelmes, hogy vadidegen lányok lesznek az ismerősei(hetente 4-5), és ha szóváteszem, kik azok, kiakad, hogy nem hagyok neki privát szférát, mit féltékenykedek, ez már beteges, és ha nem akarna velem lenni nem lenne velem.

Iszonyatosan összevesztünk legutóbb, amikor buliban voltunk, és ott megismertük a házigazda barátnőjét. Rá 3 napra, miután a párom elköszönt este tőlem, hogy megy aludni, bejelölte a csajt facebookon, és ami a legundorítóbb, hogy utána rögtön írt egy smst, hogy imád. Miután kiakadtam rám förmedt, hogy ebből szakítás lesz mert én ellenőrizgetem és törli magát facebookról.

Azóta is vadidegen lányok "imádják" a párom képeit, és semmit nem tudok róluk. Mit tehetnék?

Tényleg én vagyok a hisztis?


2017. aug. 23. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Is-is. Te is néhány dolgot eltúlzol, de a párod sincs tekintettel rád.

Ezt leszámítva a kapcsolatotokkal minden rendben?

2017. aug. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hetente 4-5 nő? Én nagyon komolyan elbeszelgetnek vele. Ez nevetséges és szánalmas. És megalázó.
2017. aug. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Miután kiakadtam rám förmedt, hogy ebből szakítás lesz mert én ellenőrizgetem és törli magát facebookról."


Huh, ez kísértetiesen ismerős. Érzelmi zsarolás, a nagyon undorító fajtából. Ha nem lenne olyan, amilyen alapból nem lennének mindenféle nők az ismerősei, pláne nem hisztizne be, ha rákérdezel, hanem letörölné őket (be se jelölné őket). Hidd el nekem, hogy ez a pasi semmibe vesz téged, az enyém is így kezdte.

2017. aug. 24. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!