Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt velem? Lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt velem? Lányok, mennyire közeledtek srácokhoz kapcsolat mellett? Önbizalom növekvés ként?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Megpróbálom beletömöríteni ami nyomja lelkem: Első barátnőm (én 22f), Barátnőmnek (20l) 1,5 éve vagyunk együtt, 5 kapcsolata volt. Átlag feletti minimális sminkes csinos lányt kell elképzelni. Mindég megbeszéljük ha valaki felveszi velünk a kapcsolatot (ez inkább rá vonatkozik mert hatalmas rajongótábora van, mindenki hajt rá). Előző héten észrevettem egy csávóval beszélt messengeren. Kérdeztem ki, azt mondta ne aggódjak csak egy buszsofőr akivel tök jókat beszélt. Gerinctelen húzás vagy sem elolvastam az üzeneteit, és jön a feketeleves: 2 hete beszélgettek a csávó kő keményen hajt rá, bókól, olyanokat írt "zavarja hogy kapcsolatba van, bármit megtenne érte" A barátnőm meg nem terelte le csak hogy majd személyesen megbeszélik, meg ne butáskodjon meg stb stb... Elborult az agyam kitálaltam hogy mindent tudok. Majd volt egy nagy vitánk. Az elején tagadott mindent hogy nem is találkozik vele, paranoiás vagyok. A lényeg a lényeg Bennem meghalt valami, életemben nem éreztem ekkora fájdalmat, bizalom 0 lett. Próbálom nyugtatgatni magamat, hogy miért is tehette. "Jót tesz az egojának" (eléggé önbizalom hiányos néha) Vagy ha letisztázta volna hogy csak beszélgető partnert keres a srác felszívódik.... Nem értem hogy miért tereget ki mindent egy idegen pélónak?! Én meghallgatom. Nekem nincs szükségem arra hogy beszéljek idegen lányokkal. Neki "szüksége van"
2017. aug. 23. 22:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire jött át, de eddig soha nem volt semmi titkolózás, valaki rá írt szólt, én se lestem a facebookját 7/24 Vagy eddig is volt ilyen eset... csak most ez az első amit észrevettem volna mielőtt kitörölte őket?!
2017. aug. 23. 22:31
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az olyan típusú csajok akik igénylik hogy rajongótáboruk legyen, és mindig a középpontban legyenek ilyen instás meg fészbúkos témák jóvoltából, nekik lételemük hogy naponta ostromolják a férfiak az ajánlataikkal.

Ez amúgy függőség, komolyan.

A legtöbb fiatal csaj vágyik a hírnévre, és ha egyszer vérszemet kaptak akkor nehéz leállniuk.

2017. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kb pont ilyen vagyok mint a barátnőd, de ennek semmi köze az instagramhoz vagy a facebookhoz szerintem ez személyiségbeli kérdés. Vágyik az izgalomra, a flörtökre és ez teljesen független attól, hogy szeret-e téged vagy nem. A hazugság viszont nagyon nem vezet sehova, amiatt megértem, hogy megbántva érzed magad. Mi a párommal megbeszélünk mindent, van hogy együtt nevetünk egy-egy "harmadikon" van hogy valamelyikünk találkozgat is másokkal, de ezeket mindig megbeszéljük, kamuzás kilőve. Az írásodból azt veszem le, hogy te ezzel nem lennél kibékülve, viszont hidd el, ez egy olyan dolog, amit nem fogsz tudni "kiölni" belőle, mert hosszútávon boldogtalan lesz, és azt fogja érezni, hogy te csak korlátozod őt. Szóval vagy beszéljétek át részletesen, hogy melyikőtöknek mi fér bele, és ezután döntsétek el, hogy együtt folytatjátok e vagy nem, vagy pedig inkább már most keress olyan lányt, akinek az értékrendje/személyisége jobban megfelel a tiednek.
2017. aug. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!