Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha munka mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha munka mellett elkezdek tanulni megsínylik mellette a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

A párommal mind a ketten dolgozunk,hétvégente találkozunk. Én szeretném továbbképezni magam, egész jó sulit is találtam, csak 10 gyakorlati alkalom lesz a 18 hónap alatt amikor el kell utaznom, az elméletet e-mailen küldik.

Ha most ebbe belevágok,szerintetek csorbulhat-romolhat a kapcsolatunk?

Én szeretném megoldani,hogy ne így legyen!



2017. jún. 27. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
10 alkalom nem olyan sok. Szerintem egy párkapcsolat erőssége abban is megmutatkozik, hogy nehezebb időkben a felek mennyire tudják egymást támogatni.
2017. jún. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a munkán/tanuláson kívüli szabadidőd nagy részét rá fordítod, és nem hobbira, barátokra - tehát nem hanyagolod el, akkor nem, ennyit neki is meg kell értenie, pláne hogy ha hosszútávra tervez, akkor fel kell fognia, hogy ez KETTŐTÖKNEK is érdeke, nem csak a tied.
2017. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!