Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem? Újrakezdhetjük?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem? Újrakezdhetjük?

Figyelt kérdés

Ha az exem azt mondta hogy meggondolja hogy találkozzon velem lehet esélyem?

Érezhet valamit még ő is irántam?


2017. aug. 24. 16:17
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Sajnálom a történeted,erőt neked és fel a fejjel.

Annyira hibbantnak érzem magam,soha nem gondoltam hogy igy kötödhetek valakihez,sosem dobtak ki ez is tény a kapcsolataimban mindig én szakitottam.Teljesen random módon rá gondolok a semmiből.Téboly...

2017. aug. 24. 20:57
 12/22 anonim ***** válasza:

Ilyenkor jobb, ha teljesen távol kerül a másik.


2 évig nem láttam az exbarátnőm aztán egyszer csak feltűnt, és haverkodott, mintha mi sem történt volna. Nem, ebből nem kértem

2017. aug. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

De ha én szeretném látni akkor is jobb inkább szenvedni mint hogy könnyebb legyen?

úgy gondolom az pozitiv ha találkozhatok vele.Szerintem neki meg mindegy...vagyis nem tudom mit higgyek már :(

2017. aug. 24. 21:21
 14/22 anonim ***** válasza:

Igen, jobb szenvedni. Mert pár hónap szenvedés után túl leszel rajta.


Én egyszer elkövettem azt a hibát, hogy barátkoztam tovább. Több mint 1.5 évet dobtam el az éltemből, nagyon bánom utólag azt az időszakot. Amíg barátkoztunk, beszélgettünk, egyszerűen nem tudtam túllendülni rajta, megragadtam valahol a se együtt,se külön állapotában. És ez (mentálisan) nem egészséges

2017. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm,agyilag mindent értek azt hiszem.De az érzelmeim csapdába csalnak,és nem igazán tudom vezérelni.

Örülök hogy anonim ez az oldal,de ha igent mond hogy találkozzunk én nem hiszem hogy visszautasitom.Szeretném látni őt.Ez gyengeség nem?

Full kivagyok :(

A másik hogy mindenért magamat okolom amiért nem kellettem neki,nem voltam neki jó ....

2017. aug. 24. 21:51
 16/22 anonim ***** válasza:

"A másik hogy mindenért magamat okolom amiért nem kellettem neki,nem voltam neki jó ...."



Ez egy teljesen természetes folyamat, ez az első lépés az elválásnál, mikor magadat hibáztatod mindenért, aztán szépen lassan majd rá fogsz jönni, hogy mi mindenért volt ő a hibás...


olvass utána, ez egy jól dokumentált pszichológiai folyamat, van róla egy csomó anyag a neten (pont ez a baj azzal, amikor az életben, vagy a közösségi médiában kapcsolatban maradtok, hogy nem járod végig az elszakadás különböző fázisait, hanem megmaradsz valahol ezen a szinten, és akár évekig nem tudod elengedni).

2017. aug. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Ypszilon1980 ***** válasza:

Én találkoznék vele,most miért ne?Nincs veszíteni valód.Nekem volt,hogy újra összejöttünk 4 hónap múlva,ezalatt teljesen kivoltam,depis voltam,minden bajom volt,utána meg happy voltam,elmúlt a depim.Másfél hét múlva meg megint szakított a párom velem és rájöttem,hogy tényleg jobb külön,nekem ez segített ebből kijönni.Szóval,ha taliztok is,ne legyél optimista.

Barátkozni nővel meg veszélyes.Előfordulhat,hogy annyira lekötteti magát veled,hogy nem lesz lehetőséged barátnőt szerezni,szóval ezt csak akkor,ha jól tudod kezelni ezeket a helyzeteket,na meg a hisztit.

2017. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
#17-es: nem azért, de a kérdező egy nő.
2017. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó,nő vagyok igen :)
2017. aug. 25. 22:56
 20/22 Ypszilon1980 ***** válasza:

Bocsi, valójában az én szempontomból néztem...., de természetesen férfiakra is igaz ugyanúgy.

Biztos én néztem el valamit, de egyébként honnan lehetett volna tudnom, hogy nő a kérdező?

2017. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!