Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem a pasim egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a pasim egyik legjobb haverjába?

Figyelt kérdés

Ráadásul a srác most szakított a barátnőjével,tehát új kapcsolatot nem akar még.

Plusz,a fiú videós,tehát minden lányt megkaphat...

Barátommal több mint 1 éve járunk. Se a srác se a barátom nem tud róla


2017. aug. 11. 09:43
 1/9 Krukutyán Levente ***** válasza:
71%
Nem értem mi a kérdés. Nem tudod eldönteni? Szerinted vadidegenek meg igen?
2017. aug. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Attól még, hogy videós, miért kaphat meg minden lányt? Nem értem :D Mégis milyen videós? Én is csinálok a telómmal egy videót aztán máris bukni fognak rám a csajok? Ez a titok? :D
2017. aug. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

youtuber valszeg, ami miatt lehet valóban népszerű.

de ez inkább kb tini párkapcsolatok :D sztem szakíts a pasiddal, de ha tényleg a legjobb barátja a srác, akkor felejtsd el, #brosbeforehoes, sose jönne össze veled még akkor se, ha tetszel neki.

2017. aug. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Milyen videós, minecraft-videókat csinál, és van húsz feliratkozója?

"Szevasztok, kukiboy 29 vagyok, és most megmutatom, hogy lehet kalapáccsal szétverni egy kerítést a mine kraftba'!"

2017. aug. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Blackfun ***** válasza:
55%
Tini párkapcsolat téma.
2017. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szabyest;*
2017. aug. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mikor valami nem megy a kapcsolatban szinte a lányok 90% beleesik abba a hibába hogy felfigyel más srácra és ki is lenne legközelebb mint a pasink haverja mert azt sűrűn látjuk, kedveljük stb. Te nem szerettél bele csak épp nem a fénykorotokat élitek a párotokkal és másra vágysz. Csúnya dolog ilyet csinálni úgyhogy verd is ki a fejedből és ha nem megy a kapcsolatod keress mást aki nem a haverja.

20L

2017. aug. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ítélkezni,na azt marhára tud itt mindenki!
2017. aug. 12. 07:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Van vmi kivalto ok, amiert beleszerettel? A baratoddal milyen a kapcsolatotok? Csak azt tudom elkepzelni, hogy ott vannak gondok. Ha nem lenne, nem szerettel volna masik fiuba...lehet az is, hogy csak egyszeri fellangaolas es el fof mulni. :)
2017. aug. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!