Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mutat be? Korai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mutat be? Korai lenne még?

Figyelt kérdés
A barátommal egy hónapja beszélünk, két hete vagyunk együtt. Ő 22 éves én 19.Amikor találkozunk általában sétálni megyünk, én már bemutattam őt itthon, kétszer volt nálunk eddig. Neki a szülei nem is tudják hogy együtt vagyunk és nem szoktunk menni együtt sehova. Én gondolom túl ezt az egészet és 1 hónap kevés ahhoz hogy bemutasson vagy jogosan érzem azt hogy egytalán nem is akar?
2017. aug. 25. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
En nokent nem mutatnek be ilyen egy honapos valamicskeket. Mindenkit bemutatnanak igy szerencsetlen szulonek x ezer emberkevel megismerkednie egy ev alatt.
2017. aug. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap konkrétan semmi, én se mutatnék még be senkit ilyen rövid idő után.
2017. aug. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Korai még nagyon.
2017. aug. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Két hét alatt hogy lehet valakivel összejönni? Nem is ismered.
2017. aug. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

engem jobban aggasztana az, hogy nem mentek együtt sehova.


a bemutatással bőven ráér, neked se kellett volna elsietned.

2017. aug. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy hónap után mutattam be a szüleimnek a páromat, de én 30 vagyok, olyat kerestem, akiről elsőre levágtam, hogy érdemes. Neked még nem kell ezt túlgondolni. Másfelől ő is 5 hónap után vitt engem haza a szüleihez. Nem vagyunk egyformák, ő akkor ért meg erre.
2017. aug. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi majdnem egy év után mutattuk be egymást - mondjuk ebben az egyetem is közrejátszott. De ahogy ìrják előttem, egy-két hónapos "kapcsolat" mèg nem elég érett arra, hogy bemutatás legyen. Főleg, ha előtte nem is imertétek egymást. Szerintem hagyd, hadd érjen meg a dolog.
2017. aug. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért ez nagyon függ attól, milyen a kapcsolat.

Engem extrém gyorsan bemutatott, már az első randin hazavitt. Más fél év után viszi haza a párját, mi akkor már együtt éltünk ketten.

Ne aggódj még, mert korán van, de beszélessetek a kapcsolatotok komolyságáról, a jövőtökről, azt ésszerű is korán megtenni. Jobb tisztába kerülni a másik céljaival.

2017. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Korai hàt ,egy honap vagyis két hét az semmi.

Nekem pl volt négy kapcsolatom meg a mostani.

Egy pàromat ismerték ,ôtis kb egy év utan mutattam be.

A jelenlegi pàromat két hete mutattam be ,egy éves kapcsolat szintén. Ôszekôltôztûnk ,rà egy hétre jöttek le anyamék a lànyomért és kb fél oràt làttàk baratomat ,kicsit beszéltek vele.

Nem kell ebböl nagy ûgyet csinalni ,majd alakul. Alkalom hozza.

Ti még igen csak az elején tartotok.

n25

2017. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Korai
2017. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!