Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ez ne zavarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ez ne zavarja ennyire a barátomat?

Figyelt kérdés

A barátom 29 éves,én vagyok a második kapcsolata. Egy éve járunk. Minden tökéletesen működik,de zavarja a barátomat, hogy szerinte én tapasztaltabb vagyok. Nekem előtte 5 pasival volt dolgom,ebből volt hosszabb kapcsolat is,szexkapcsolat is. Nem hiszem, hogy ettől tapasztaltabb lennék. A barátom az exével 6 évig volt együtt,ez mindenképp egy tartalmas kapcsolat lehetett. Ha nekem lett volna olyan,akivel minden jó,akkor nekem se lett volna ennyi. Ha a barátom lett volna az első,akkor se,mert soha nem arra mentem, hogy kiéljem magam. De én ezt nem tartom soknak, ennyitől nem leszek közönséges,ahogy a párom se tapasztalatlanabb. Hogyan érjem el, hogy másképp gondoljon ezekre a dolgokra?

21l



2017. aug. 25. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Leülsz szépen vele, használod a szádat és elkezdtek erről beszélgetni őszintén. Ilyen egyszerű.
2017. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Sok beszélgetéssel. Használni fog, ha őszintén és részletesen elmondod neki a véleményed, hidd el.
2017. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%

Te sehogy. Ezzel neki egyedül kell szembenéznie, ez az ő baja. Nem értem, miért terhel ezzel téged. Te nem tudsz ebben segíteni. Mondjuk ez egy elég nagy intő jel, a párod valószínűleg egy birtokló személyiség.


Vagy mire gondol a barátod? Hogy visszaműtteted a szűzhártyádat?

2017. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Maskor nem beszelsz ilyesmirol a kovetkezo kapcsolataidban.

Ezt a pasit meg ugyis kirugod.

N

2017. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Cseréld le olyan pasira, aki tíz nővel volt. Valószínű, őt nem fogja zavarni. Egy év alatt, nem lépett ezen túl, valószínű nem is fog. Valószínű, az ötös számot sokallja és nem holmi tapasztalat dolgot.
2017. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Keress olyan férfit, aki éretten kezeli a múltadat!

Ő erre sajnos nem képes.

2017. aug. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kicsit önbizalomhiányos. Azt kell helyre tenni. Az meg nem megoldás hogy nem beszéltek ilyenektől...
2017. aug. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

21 vagy?

Az a baja, hogy 21 éves létedre, már 5 pasid volt (így vagy úgy), neki meg csak 1 csaja. Nem féltékeny, irigykedik rád, mert ő is szívesen megdugott volna 4-5 másik lányt, mielőtt megismert téged.

2017. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vagy titkon rettentoen sajnalja , hogy megint kitudja meddig nem probalhat ki mast.
2017. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1# +1


Többet ne írjanak választ. Értelmetlen.

2017. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!