Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Tényleg bunkó vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tényleg bunkó vagyok emiatt vagy szerintetek is túl reagálja a barátnöm?

Figyelt kérdés

Majdnem két éve együtt vagyunk, már összeköltöztünk és nagyon komolyan tervezem vele a jövöt, de most furán viselkedik. Valamiért visszakeresett a facebookomon és kiakadt amiért az exemmel "romantikusabb voltam" és azt is meglátta, hogy ugyanúgy becéztem, mint őt. De nem értem, hogy ezzel mi a probléma? Ha cicának vagy bébinek hivnám is nagy valószinűséggel az előzöknek is mondtam, az nem baj?

Eddig abszolút nem volt féltékeny,kedveli a csaj haverjaimat, sőt van olyan régi exem, akivel szinte barátnők, de ha szóba kerül az előtte levő barátnőm teljesen készen van és vita lesz belőle. Hogyan kezeljem ezt,ha ezen kivül tényleg minden szempontból jó vele lenni és szeretem,és Ő az első lány az életemben,akit igazán szeretek?

24/F


2017. aug. 25. 14:08
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Szóval bunkó elvileg azért vagyok,mert ugyanúgy becézem, mint az exemet.
2017. aug. 25. 14:09
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Talán ne hagyd,hogy felesleges vitákat gereráljon. Minek engeded,hogy a facebook-odban kutakodjon? Nekem ez sok lenne. Szerintem abszolút bizalmatlan dolog,ráadásul felesleges hülyeségeken akad ki amit ő keresett magának. Szerintem tiltsd meg neki,hogy a magánéletedben kutakodjon (bár ez alap lenne szerintem,de te tudod).
2017. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az idővonalamat nézte vissza a saját facebookján, nem az enyémbe lépett be.
2017. aug. 25. 14:12
 4/16 anonim ***** válasza:
9%
Shit tesztelt a barátnőd téged. Oltsd vissza egy kicsit és nem lesz gond.
2017. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hát... ez az ugyan olyan becenév nekem se esne jól, de ettől nem vagy bunkó. amúgy meg nem tudom, hogy egy fb profilból hogyan tudja megállapítani hogy mennyire voltál romantikus vele, hacsak nem olyanok vagytok hogy ott éltek kb és mindent kiraktok.
2017. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem voltal bunko. Anno en is visszaneztem a parom idovonalat es volt par evvel ezelottrol nagy szivecskezesek meg szeretlekezesek valamelyik exetol, o meg kommentben hasonlo nyalas stilusban valaszolgatott neki, de valahogy nem tudtam megbantodni rajta, hogy velem nem nyaladzik nyilvanosan (nyilvan azota felnott, meg eleve nem is o kezdte ezeket akkor sem, hanem a lany), hanem jol szembesitettem vele, hogy lattam es kinevettem, hogy hogy lehetnek ilyen bena dolgok a falan, mint valami 13 evesnek... :D

A becezesek meg olyan dolog, hogy a legtobb ember ugyanugy kicsimnek, szivemnek stb hivja az osszes parjat, szoval semmi oka ezen megsertodni, akkor sem, ha esetleg ezeknek egy fokkal egyedibb becenevrol van szo...

2017. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanúgy becézed? Nekem se tetszene. De nem vagy bunkó azért.
2017. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%

4.: neked sem volt még komoly kapcsolatod, csak megnéztél pár pua videót és azt hiszed, tudod, mitől lesz boldog egy nő.

Kérdező, nekem is nagyon rosszul esne, ha a párom ugyanúgy becézne, mint az exét, anno én is rákérdeztem, hogy őt hogy szólította, szerintem ez figyelmetlen dolog a részedől.

23/N

2017. aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ugyanolyan becézés kicsit személytelen. Olyan beállhatok a sorba érzés. Kicsit nekem is rosszul esne, de ez semmi féle képpen sem bunkózás. Olyan dolog amit egyszer jó ha letisztáz az ember.

Ezért is szeretem, hogy engem párom a nevemmel becéz. Az személyesebb, és mivel nem volt ilyen keresztnevű barátnője, abban is biztos lehetek, hogy nem egy megszokott ragadvány, amit másik kapcsolatából hozott át.

2017. aug. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó nem voltál, de nekem sem esne jól ha ugyanazokat a beceneveket használná a párom mint az exeinél. Kicsit személytelen.
2017. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!