Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor tényleg én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tényleg én vagyok szemét vagy barátnőm reagálja túl? (lent)

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és van egy szintén 15 éves barátnőm! Minden rendben van, nincs semmi gond (eddig nem volt)! Múltkor mikor itt volt nálam, kicsit kimentem a szobából és addig ő megnézte a naplózott beszélgetéseimet MSN-en (mielőtt valaki ezt mondaná, én mondtam már neki többször is, hogy nyugodtan kutakodjon, nem titkolózom :)) Megtalálta azt, amit egy másik csajjal beszélek! A másik csaj 16 éves, és bár tényleg kicsit komolyabban belemerültünk és néha-néha camoztunk is, abszolút csak baráti szinten mennek a dolgok, már csak azért is, mert kb. 100-120km-re lakik tőlem és mindketten elég erős kapcsolatban vagyunk! Na most barátnőm kiakadt, hogy mellette mással is vagyok! :S De én tudom, hogy semmi olyan, de ő persze nem hiszi el! Most melyiket válasszam? :S A barátnőmet, akit persze szeretek és egy ilyen miatt nem szeretnék elveszteni, vagy az msn-es csajt, akit szintén nem szeretnék otthagyni, mert nagyon jókat szoktam vele beszélgetni? :S


Szóval valahogy meg kéne értetni barátnőmmel, de ki van zárva, hogy hallgatna rám, csak ha nem beszélek a másik csajjal! :S


Félreértés elkerülése végett: nem vagyok terhes, barátnőm sem az, az msn-es csaj sem, b*zi sem vagyok, ők sem lezbik, nem vagyok papucs, nem léptem félre, télleg csak barát és tényleg szeretem barátnőm! :D Na, ezeket a válaszokat mellőzni lehet!


2010. ápr. 26. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

én is voltm így a barátommal, csak neki az iwiwen volt egy csaj

én mondtam, hogy szüntesse meg vele a kapcs-t, vagy vége

a barátom azt mondta, jól van: ő nem veszi le a csajt, legyen vége

én meg erre csak nem hagytam ott a barátom, mert szeretem, és az iwiwes csaj is még indig ott van

2010. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

te egy msn-en összeszedett netes haverodat, és a csajodat választásra állítod?

mekkora egy bunkó gyökér vagy te :D

nem krédés, hogy a csajod jobbat érdemel, ha mgé felmerül benned, hogy válassz.

2010. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
legyél öszinte. mond meg a barátnödnek hogy te mit is szeretnél, ha meg ugy nem megy akkor ne mentsd a beszélgetést.
2010. ápr. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

túlreagálta ! 18/L


én ismimmel ugyanezt csináljuk, csak ő még nembukott le barátnője elött. és tényleg jókat beszélünk, hülyülünk,cam de semmi több:)

2010. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam!


Nem választás elé állítom őket, mert persze barátnőm a fontosabb! De nem szeretném lepattintani az msn-es csajt sem! :S Valami ötletet várnék, hogy hogyan lehetne megértetni vele! :S

2010. ápr. 26. 19:33
 6/10 anonim ***** válasza:
A kommunikáció mikre képes...? Közösen beszélgettek mondjuk MSN-en..?
2010. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Milyen már hogy belenéz a naplózottadba még ha meg is engedted neki.. Én nem is mernék a csajomnak belenézni hú:D.

Szerintem is nagy pics át kerített a dolognak. Nem téma

2010. ápr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A beszélgetés nem megcsalás. Mutasd be őket egymásnak, kérdezze meg a másik lányt, ha neked nem hisz.
2010. ápr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

És mégis miért nem akarod lepattintani?

Elég egyértelmű.Pont ezért akarja a barátnőd meg pont a lepattintást.

Szerintem itt nincs kérdés.Kivéve ha a barátnőd is beszélget így fiúkkal.

2010. ápr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ha egyáltalán felmerül benned, hogy nem a barátnődet választod, akkor elég egyértelmű a kérdés...

Én a barátnődnek adok igazat, és felháborítana a helyében, hogy még biztos sem vagy benne, melyikük a fontosabb... látod EZÉRT akadt ki.

2010. ápr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!