Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért fura a barátnőm és mért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért fura a barátnőm és mért mondja azt hogy mindig a munka miatt nem tudunk találkozni?

Figyelt kérdés

én nekem meg csak mindig az a válaszom már megszoktam.

szerintetek szeret egyáltalán ? nem is keress csak ha én írok rá akkor akkor is írunk 6 mondatott aztán annyi az egész nem tudok mit kezdeni a helyzettel mint ha egyedül lennék .

több mint 2 éve vagyunk együtt de legalább ha dolgozik is rám írhatna egy hülye mondatott szerintem de így üresnek érzem az egészet szeretem de ez így nem jó nekem mit tegyek ?


2017. aug. 22. 13:01
 1/9 A kérdező kommentje:

és ha én nem keresném nem is találkoznánk .

mert mindig én kérdezem meg talizunk e mikor jó e neki meg ezek ő meg semmi régen mindig keresett de 3 hete semmi .

2017. aug. 22. 13:06
 2/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg más döngeti jó pénzért és hát az is munka.

Nem ér rá

2017. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Felszarvaztak
2017. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Keress munkát,

készülj a sulikezdésre,

próbáld meg megbeszélni vele,

vagy mondok egy nagyon érdekes dolgot, emeld fel a telefont és hívd fel, ne csak írogass neki, hanem beszéljetek is. Tudom, hogy generációs sajátosság, de könyörgöm, miért nehezíted a saját életedet?

És ne várd azt, hogy munkaidőben is veled fog foglalkozni... Ne zaklasd, különben mégjobban eltávolodik tőled.

2017. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Beszéljetek meg egy időpontot, amikor tudtok normálisan beszélgetni, ennyi.
2017. aug. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran találkoztok?
2017. aug. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
dehogy zaklatom 1 hétig rá se írok :DD csak én nem bírom ki hogy ne keressem végülis a barátnőm csak ő már rám sem ír mikor találkozunk ? minden egy hét után vagy 2 hét után attól függ hogy dolgozik aztán együtt vagyunk 2 napot .
2017. aug. 22. 14:17
 8/9 A kérdező kommentje:
és neki is van 1 éve a suliból úgy mint nekem nem rendes munkás csak most dolgozik nyáron de ez nem bizonyítsa azt hogy nem is kell keresnie mert csak úgy érzem magam hogy nem érezteti velem azt hogy szeret .
2017. aug. 22. 14:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért tepersz utána?

Ő láthatólag lezártnak tekinti a dolgot, bár annyi gerince lehetne, hogy közli is veled.


Én leültetném, elmondanám neki, mi a baj, és szakítanék, de biztosan nem mászkálnék utána, ha ő láthatólag szarik a fejemre.


28n

2017. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!