Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Tényleg bunkó vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tényleg bunkó vagyok emiatt vagy szerintetek is túl reagálja a barátnöm?

Figyelt kérdés

Majdnem két éve együtt vagyunk, már összeköltöztünk és nagyon komolyan tervezem vele a jövöt, de most furán viselkedik. Valamiért visszakeresett a facebookomon és kiakadt amiért az exemmel "romantikusabb voltam" és azt is meglátta, hogy ugyanúgy becéztem, mint őt. De nem értem, hogy ezzel mi a probléma? Ha cicának vagy bébinek hivnám is nagy valószinűséggel az előzöknek is mondtam, az nem baj?

Eddig abszolút nem volt féltékeny,kedveli a csaj haverjaimat, sőt van olyan régi exem, akivel szinte barátnők, de ha szóba kerül az előtte levő barátnőm teljesen készen van és vita lesz belőle. Hogyan kezeljem ezt,ha ezen kivül tényleg minden szempontból jó vele lenni és szeretem,és Ő az első lány az életemben,akit igazán szeretek?

24/F


2017. aug. 25. 14:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%
Gyerekes a barátnőd.
2017. aug. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%

Igen gáz. Vele vagy már, én is kiakadnek, ha az exet jelenleg is úgy neveznek a párom, mint engem.

Semmi teszt nincs, ilyent nem lehet tenni. Mi romantikusabb pillanat köt az exhez?

A shit tesztverzio hylyeseg, lúzer pua "szakértők" találnak ki ilyen baromságokat. Minden nő beseeridik ezen. Te is azt tenned, ha a barátnőd az exet becezgetne, mint téged. Ennyire hülye vagy, hogy nem érted, mi a gond?

2017. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ülj le vele, és kérdezd meg, mit érez, miért zavarja stb. Beszéljetek.
2017. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz túl eredeti, ha nem sikerült egy új becenevet kitalálni neki... nem bunkóság ez, de miezmár...
2017. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Tanuljatok meg kommunikálni.


Valami baja van. Tudd meg, mi az.

2017. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én sem örülnék, ha ugyanúgy becéznél, de hülye vagy, maiért hagytad, hogy kotorásszon.
2017. aug. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!