Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A segitségeteket kérném, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A segitségeteket kérném, mit tegyek? 24f

Figyelt kérdés
A barátnömel fél éve vagyunk együtt, a szép az egészben hogy már 16 éve ismerjük egymást csak most alakult ugy hogy mindketten többet akarunk a másiktol. És eddig minden szép és jo volt, de az utolso pár hétben nagyon megváltozott, mivel mostmár ott tartunk hogy 99% hogy vége lesz. És ma beszéltünk és irt egy ilyent hogy: Nem tudom hogy akarlak e. vagyis nem vagyok benne bisztos akarom is meg nem is. Igen fontos vagy tudod hogy mindig is az voltál. Szeretlek. De nem tudnám le élni veled az életem. Ne hidd azt hogy majd nekem más jobb lesz mert nem lesz az. Sosem lesz jo. És ennek nem te vagy az oka. nem csináltál semmi roszat. Én nem szeretném hogy vége legyen, szeretem és szeretném hogy velem maradjon . Mitévő legyek? Mit csináljak? 24f

2017. aug. 25. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt erőltetni. Barátság még talán menthető, de kapcsolat nem. Arra célzott valószínűleg, hogy ő még élni akar, tapasztalni. A huzavona annak szól, hogy szeret de nem úgy ahogy szerinte kell, ezért bizonytalan. A többi az rizsa, ez a nem miattad ez ilyen bla bla szöveg, lényegében szakítás csak ahhoz is gyáva hogy kimondja inkább tököl. Segíts neki és mondd ki te.
2017. aug. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, ne is foglalkozz a csajjal. Tipikus szakító duma a csajtól.Lehet már meg is csalt téged, de ahhoz is gyáva, hogy ezt elmondja neked. Szerinted egy ilyen kapcsolatot kell erőltetni? Na ugye?
2017. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerinted egy ilyen bizonytalan ember mennyire lesz majd megbízható komolyabb szituációknál, ha egy ilyen semmiségben is bizonytalan, pl. amikor közösen gyerek(ek)et kell majd nevelnetek, vagy pl. amikor majd bármelyik pillanatban viheti a bank a házatokat?
2017. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mas se lesz jo, meg sose. lesz jo..."


megkerdezted tole hogy doki latta e mar mostanaban?

2017. aug. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!