Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai nők többsége még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők többsége még mindig is elvárja hogy a férfi legyen a családfenntartó?

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Amig nekik evekre ki kell esni a munkabol minimalis bevetellel, addig igen. Valakinek nem art, ha el is tartja azt a csaladot.
2017. aug. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igen. kivéve ha a férfi marad majd otthon a gyerekekkel gyesen, és közben elvégez minden házimunkát is, amíg a nő dolgozik
2017. aug. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1. Igenis a férfi is elmehet gyesre a mai világban......
2017. aug. 25. 18:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom el, hogy a férfi legyen a családfenntartó, de elvárom, hogy dolgozzon, és olyan fizetése legyen, amiből szükség esetén önállóan is el tudja tartani magát (ugyanis erre én is képes vagyok, jelenleg egyedül élek és magamat tartom el).
2017. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem varom el, nekem ugyanis eszem agaban sincs eveket itthon semmittenni egy gyerek mellett, de azt igen, hogy normalis penzt keressen a ferfi IS, amibol finanszirozni tudunk egy normalis (nem sporolgatos, S-Budget meg egyeb szarokon tengodo) eletet, el tudunk menni normalis helyekre nyaralni es meg tudja venni mindenki maganak amit akar, ne azt kelljen neznie, hogy a szamlaba szalljon be a honapban vagy vegyen maganak uj cipot a regi lyukas helyett. Ugyanis en nem ilyen korulmenyek kozott nottem fel, tehat a parkapcsolatomban sem akarok ilyen dolgokkal foglalkozni. Es a gyereket se masok levetett, hasznalt holmijaival kivanom felnevelni.
2017. aug. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem. És sok nő jól keres. De amíg ő tud csak szülni és terhes lenni, addig van az az idoszak, míg a másik fél keres. Szoptatni is a nő tud. Nagyobb gyerekkel simán lehet otthon az apuka is, de amíg anyatejes a gyerek, nem. Illetve nyilván megoldható, de amíg tud szoptatni a kismama, tegye azt.
2017. aug. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

A nő dolgozzon,vezessen hàztartàst és még legyen csalàdfenntartó is?!Szóval tartsa el a férfit is?? És a férfi akkor minek otthon?Ajtó mögé fa sznak?

Erre mondjàk,hogy 15 centis kolbàszért nem érdemes egész disznót tartani.

2017. aug. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legjobb, ha ezek a dolgok megoszlanak. Tehát én dolgozok teljes munkaidőven ahogyan ő, de segítsen a házimunkában. A gyerekekkel mindketten foglalkozzunk amennyire az időnk engedi. Amikor gyesen vagyok a gyerekkel, nyilván neki kell pénzt keresni, ilyenkor ha egy picit tud, van ereje rá, besegíthet, de nem elvárás.
2017. aug. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

A mai nők többsége egyenrangú partnerkapcsolatot vár el!

Ellenben a mai és a tegnapi férfiak többsége várja el önmagától, hogy a férfi legyen a családfenntartó, mert ez a "férfibüszkeség" része.

2017. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor minek tartsam a férfit?Ha úgy is dolgozom, eltartoma gyerekemet, akkor a ferfire mi szükség van? Van bölcsöde, és bármikor lefeküdhetek vonzó,fiatal férfiakkal, akire nem kell dolgozni, akkor minek dolgozzak egy ingyenélőre??
2017. aug. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!