Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem nem normális ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem normális ez?

Figyelt kérdés
A barátnőmet egy hete kirúgták a munkahelyéről. Jó, oké, akkor hadd pihenjen egy kicsit, majd később ráér új munkát találni. Na, de ami nagyon durva, hogy amióta elbocsátották nem mos fogat. Szó szerint. Amúgyis volt neki egy kicsi szájszaga, de nem zavart. Egy hete nem mos fogat, s méterekről érzem a penetráns leheletétt. Amióta itthon van, többet is akar szexelni, de nekem valahogy nincs gusztusom ehhez ebben a szituációban. Már harmadjára jegyzem meg neki ezt, de megsértődik. Most itt erre leordibálta a fejem, hogy miért vagyok ilyen bunkó, meghogy nem szeretem, biztos más nőm van. Pedig szépen mondtam neki, sose kiabáltam vele.

#férfi #szájszag #nő #munkahelyelvesztés #fogmosá
2017. aug. 21. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Depresszió? :)
2017. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Na és azóta megmosta a fogát?

Azért aki 1 héten át nem mos fogat, de szexelni meg akar az pont nem depressziós.

Simán csak igénytelen.

2017. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg kamu a kérdés.
2017. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is.
2017. aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam már olyan cikket, hogy a csaj leírta, hogy mikor nem volt pasija, akkor néha elmaradt a fogmosás. És ezek köztünk élnek.
2017. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Nem tudom mi ütött belé...
2017. aug. 21. 22:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Igénytelen.


Nem baj, legalább tudod, hogy milyen ember egyébként.


Jó, hétvégén néha nálunk is elmarad a fogmosás, de ez heti maximum kettő nap, és nem direkt, csak mással vagyunk elfogolalva, aztán meg megyünk is kávézni, stb.

2017. aug. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!