Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ez komolyan égő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez komolyan égő egy férfinek, vagy minek ezt parodizálni?

Figyelt kérdés

Elmentem barátommal boltba, ami úgy szokott kinézni, hogy ő soha nem jön be, mert nem szeret, én gyorsan összekapkodom, amit szeretnék, addig ő kint vár. Beszélgetett közben az egyik haverjával, aki közben tette a megjegyzéseket hogy "kellemes" meg "miért nem veszel neki bérletet?" (ja, úgy biztos haza tudnám hozni a 6 darabos üdítőt..)

Ezt miért kell kifigurázni, meg megjegyzéseket tenni rá? Barátom nem ugyanezt eszi, amit én ilyenkor megveszek? Dehogynem... Nekem nincs jogsim, de nem gondoltam volna (eddig) hogy ez egy extra dolog lenne...


2017. aug. 26. 16:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%
A lényeget nem írtad le: a barátod hogy viszonyul ehhez a helyzethez?
2017. aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%
És mit válaszolt a haverja megjegyzéseire?
2017. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
24%
Valszeg féltèkeny hogy veled van
2017. aug. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
47%
Ilyen faszikkal mi az egnek vagytok egyutt? Annyira szanalmasak, annyira undoritoak.
2017. aug. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem, ajánld fel neki, hogy intézze ő a bevásárlásokat, ha annyira zavarja a dolog. Te csak összeírod a listát.
2017. aug. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
84%
Illetve, csak akkor, ha ő is kötekszik veled emiatt, mert a leírtak alapján, nem ő gúnyolodott, hanem egy idióta haverja.
2017. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
85%
A baratod a paraszt ebben, aki kint megvar. En se szeretek bevasarolni de nem a bolt elott varom a baratomat, hogy vegezzen hanem vegigjarom vele a sorokat es beszelgetunk kozben es a bolton belul se o cipeli a szaz kilo bevasarolt holmit, mert hiaba ferfi azert o se szereti a nehez dolgokat cipelni orakon keresztul.
2017. aug. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
15%
Azt is elárulom, nem veszek üdítőt. A magyar csapvíz fogyasztható. Iszom a pesti csapvizet. A fene akar hetente több karton műanyag vizet cipelni. És szerencsések vagyunk, hogy ihato vizunk van.
2017. aug. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
91%
Francnak kell behódolni. Kezdj el csak magadnak bevásárolni, annyit, amennyit haza tudsz vinni, ő meg ha zabálni akar, takarodjon be a boltba és vegyen kaját.
2017. aug. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
68%

A barátod hogy reagált rá? Osztotta az ő véleményét? Te is ott voltál és hallottad, vagy a barátod mesélte?

Amúgy meg lehet közölni az ilyen gyökérrel, hogy ok, tudsz buszozni is, de akkor csak magadra vásárolsz, mert nem fogod a másik részét is cipelni, aki még ahhoz is lusta, hogy bemenjen a boltba illetve hogy oda autózzon. Aztán akkor vásároljon , meg főzzön magára mindenki.

2017. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!