Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldog párkapcsolatban éltem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog párkapcsolatban éltem, eddig. Egy harmadik személy így változtathat?

Figyelt kérdés
Masfel éve vagyok együtt a párommal, nagy boldogságban éltünk eddig. Ugyanis bennem 1hete valami megváltozott,azóta nem erzem magam jól. Oka: egyetemi csoporttársam még a kapcsolatom előtt udvarolt nekem,de nem vettem komolyan.Alacsonyabb tölem kb 5cm-vel es 2 evvel fiatalabb. Linknek tartottam,azert nem akartam többet. Aztán rosszul érintette,h barátom lett. Azóta sincs senkije. Aztan 1 hete egy buliban elmondta,h sérelmezi a múltat,hogy nem kellett nekem. Azt mondta spicces állapotban,h szeret. Holott 1 lánnyal jelent meg,aki állítólag senkije. Azóta folyton ez jár az agyamban,meg a féltékenység. A barátommal sem tudok jó lenni azóta. Mi ez?félek
2017. aug. 27. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, ezt neked kell megfejtened. Ha eddig boldog voltál a barátoddal és a találkozás óta nem, akkor valami nem stimmel. A másik srácot linknek tartottad, oké, de "ettől eltekintve" vonzódsz hozzá? Mert akkor gáz van...
2017. aug. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Nokent mondom h tipikus hp viselkedes a tied.

Csak azert kattoksz ezen mert lattad most egy csajjal. Es erdekel h megis kije volt o neki h vele ment a buliba.

2017. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Mostanában megváltozott. Aztán 1 hete vonz valamiert. Utolsó,lehet igazad van, hp vagyok. De a csajjal akkor láttam,mikor én már elköszöntem,h megyek haza. Hidegvízként ért,h a csaj kísérte el,holott nem lattam egesz este vele.
2017. aug. 27. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:
41%
ha békényhagynád ezt a srácot, jót tennél vele.
2017. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Mondom én.

Ne adj semmi jelentést a dolognak, mert most olyan vagy mint a 2 éves gyerekek. Amint látod hogy más játszik valamivel, neked is kell.

Tényleg nem bántásból, de ez a legjobb példa rá.


Így is szr helyzet. Te más hapsin agyalsz a párod mellett, szegény csaj meg olyannal van együtt, aki részegen másnak vall szerelmet. Közbe ti meg am,úgy alap esetbe se lennétek együtt-mint mondtad.

2017. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van,hülye vagyok. Remélem,elmúlik. Talán belőle a pia mondatta,h szeret
2017. aug. 27. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!