Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha ennyire féltem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha ennyire féltem a férjem?

Figyelt kérdés

Korán jár munkába, én kb akkor ébredek, amikor odaér. Mindig betegre aggódom magam, vajon beért-e, mégiscsak egy óra az út, mégiscsak külföld, mégiscsak nagyváros, annyi szörnyűség történik manapság. Megkértem, mindig írjon SMS-t, ha beért. Van, hogy késik a vonat, és nem kapok üzenetet pontban 8kor, olyankor kb pánikrohamom van.

Akármiről van szó, ami egy picit is veszélyes lehet (legyen az csak egy villanykörte csere), állandóan mondom, hogy hagyja, vagy inkább majd én és hasonlók.

Tudom, hogy felnőtt ember, és sokkal jobban és önállóbban boldogul az életben, mint én (főleg, ha nem állok az útjában), mégis úgy érzem, hogy nem engedhetem, hogy bármi baja essen, inkább nekem, de neki ne.


2017. aug. 27. 21:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális
2017. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
50%
Ne haragudj, de irreális, hogy naponta sms-t írjon, ha beer. Ha valami történik, arról értesülni fogsz a rendőrségtől/ mentoktol.
2017. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%

Paranoiás vagy, ez már beteges viselkedés.

Te nem az anyja vagy!!! "nem engedhetem, hogy bármi baja essen"

És mégis, ki vagy te tulajdonképpen, hogy nem engeded meg neki? A bajt nem ő akarja, az megtörténik és kész.


Inkább kezeltesd magad és menj el egy pszichológushoz.

Még csoda, hogy a párodat nem üldözted el magad mellől ezzel a viselkedéseddel!

2017. aug. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
66%
Nem normális. Szerencséd, hogy tolerálja.
2017. aug. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
47%
Mert ha nem ír sms-t akkor tudsz tenni valamit?
2017. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
58%
Könyörgöm, Istenem, csak ilyen nőm ne legyen! Van nekem anyám, de az se ilyen...
2017. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
69%
Egyáltalán nem :(
2017. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
51%

szerintem kifejezetten aranyos es kedves gesztus, es latszik, erzi hogy torodsz vele...



24 f

2017. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Az smssel szerintem nincs gond, de a betege aggodas egyaltalan nem normalis.
2017. aug. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
48%
Ne a férjedet próbáld kontrollálgatni (nem kell a rizsa a féltésről!), hanem menj orvoshoz sürgősen!
2017. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!