Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoljak? Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak? Mit tegyek? Nagyon ideges vagyok.

Figyelt kérdés
A párom, akivel 5 eve egyutt élek egy pár hónappal ezelőtt megismert egy gyönyörű lányt a facebookon (pont az o esete). Én nagyon megharagudtam rá mert lattam hogy irtak egymasnak hogyvédes álmokat. Miután szoltam neki hogy nem vagyok boldog a dologtól nem folytatták a beszélgetest. Az egyik nap egy fesztiválon viszont szembejött a lány és a párom megkerdezte hogy köszönhet e neki es en mondtam hogy persze de belulről meg idegesített. Tudom hogy engem szeret de nem birom lekuzdeni a felelmeimet
2017. aug. 27. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Köszönhet-e neki? Jól befenyithetted akkor. :-) Milyenek azok a hogyvédes álmok?
2017. aug. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Szóval rájöttél, hogy nem te vagy a legjobb nő a világon, jah ez van. Befenyítetted és most féltékenykedsz.

Szerintem, ha magadba nézel akkor külsőre el tudsz képzelni szexuálisan vonzóbb férfit is a párodnál. Ilyenkor tedd fel a kérdést, hogy miért vagy mégis a pároddal és meglesz a válasz a kérdésedre.

2017. aug. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

Oh a béklyó súlyát nem bírják a pasik ...

Lélegzetért pont a másikhoz lököd!


Kedvesség és szex-szex-szex...

-akkor neked sem lesz időd agyalgatni feleslegesen .


N/43

2017. aug. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

Ha lepattan, akkor volt jó öt éved.

Ha marad, akkor lesz több is.


Örülj neki, amíg van!

2017. aug. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Ehh. Gondolom, itt senkinek nem szúrja a szemét az a kis részlet, hogy "megismert egy gyönyörű lányt facebookon, pont az esete"


-miért ismert meg egy lányt, ha ott vagy neki te? a párod mondta, hogy gyönyörű?

-honnan tudod, hogy az esete? ja, hogy azt is a párod mondta? meg azt is, hogy te nem vagy az esete?

2017. aug. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A lánynak nem azzal van baja, hogy a párja mást is vonzónak talál szexuálisan, hanem hogy facebookon dumcsiznak. Jogosan zavarja.
2017. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is jogosan zavarja. Itt mindenki okoskodik ezzel a "másik karjába lököd" meg ilyen hülyeségekkel.


Alapból ha párkapcsolatban vagyok, nem fogok random gyönyörű lányokkal negédeskedni meg nyalifalizni, annak nem ott van a helye. Aki ezt normálisnak találja, annak meg akkor tessék találni olyan embert, aki ezzel rendben van. Nem kell senkinek kötelező jelleggel megszokni a másik fa$$ágait. Akkor majd lehet hallgatni ott is hogy "hát igen, neki nagyobb a phasza a múltkor láttam, de én veled vagyok mert téged szeretlek, nincs miért aggódnod" vagy "hát, megint kaptam tőle ajándékot miközben együtt ebédeltünk és felajánlotta, hogy együtt elmehetnénk Bora Borára a nyáron, de hát visszautasítottam, mert téged szeretlek. Mondtam is neki, hogy érjük be egy hosszú hétvégével egy vidéki hotelben, ugye elmehetek, ebben nincs semmi?".


Szóval hogyha a PÁRkapcsolatban (pár=2 darab, nem 3, és nem 4) elő KÉT embernek nem ugyan ott helyezkedik el a határvonal, ami meghatározza, hogy még mi fér bele, akkor külön kell válni azt kész. Pont az ilyen emberek miatt szégyellik a legtöbben, hogy féltékenyek, és inkább saját magukat b@$$zák szét mint a kapcsolatukat.

2017. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!