Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tetszem a baratomnak de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszem a baratomnak de szeret. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Mastol elvan ajulva,bennem mindig a hibat keresi,ami nagyon rosszul esik. Egy eve vagyunk együtt. Az elejen csak azt hallgattam h fogyjak le novesszem meg a hajam stb. És ő kezdemenyezett a randit illetoen..allandoan belemall es nagyon faj ez. Mondta is h csak a belsom tetszik neki..de utana meg azt mondta csak viccnek szanta. Meg nem olyan ember h a kulsot nezze. Persze nekem sem az a legfontosabb de azert h a baratomnak se tetszem.. Nem tudom mit gondoljak. Teljesen magam alatt vagyok...

2017. aug. 16. 17:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a hibát keresi benned, meg folyton beléd áll, és ezek után abban a hitben ringatod magad, hogy szeret? Jaj, de nagy a baj ott fenn a toronyban :D
2017. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott és idővel helyrejössz. Miért jó úgy élni, hogy mindig azt érzed, hogy sosem vagy elég jó? Találsz majd olyat, akinek te leszel a legszebb. :)
2017. aug. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Először is azt kellene eldöntened, hogy el tudod-e fogadni magadat olyannak, amilyen vagy, aztán ugyanezt le kellene tisztáznod a barátoddal is...
2017. aug. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a f...szba az ilyen nyomorékot. Miért vagy ilyennel? Megsúgom, aki ilyeneket mond az nem szeret téged. Keress valakit, aki kívül belül szépnek lát :-)
2017. aug. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tudom h szeret mert sokat kuzdott ertem. Ezért is nem ertem ezt h hogy van ez.. Csak nagyon rosszul esik faj h igy all hozzam.
2017. aug. 16. 17:41
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Soraidból azt veszem ki,hogy nem szeret......

Sajnálom,de a szeretet nem abból áll,hogy folyamatosan kötözködünk a másikkal,kritizáljuk,a negatívumokat keressük benne és ezt tudtára is adjuk.

2017. aug. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt nem egészen értem, hogy állítása szerint a belsőd tetszik neki és nem olyan ember, hogy csak a külsőt nézze, aztán mégis állandóan "belédáll" emiatt. Ez így valahogy nem stimmel.
2017. aug. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"nem tetszem neki de szeret" -- micsi? kicsi? nem értem.


"csak a belsőm tetszik neki.....de...csak viccnek szánta"


az se, vagy mi van? :D kicsit kusza ez nekem.

kb nem is akarom érteni....

2017. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#3 de így eleg nehez elfogadni magam ha mindenembe belekotnek.. Mielott osszejottunk se volt nagy onbizalmam de mostmar szinte semmi.. Mas szerint nem vagyok kover sem. (165/60kg) De en meg lassan tukorbe nem tudok nezni mar.. Egyaltalan nem ertem miert viselkedik igy..
2017. aug. 16. 17:49
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

Az ilyen embertol menekulj.

Hiaba szeret, ha nem birja magaban tartani a kritikait. Természetes, hogy latom a hibait a paromnak, de nem ilyen formaban hozom a tudtara.

Szemely szerint négy évig voltam egy ilyen kapcsolatban, engedtem a nyomásnak és a halál szélére, 30kgra koplaltam le magam, mire megjott az eszem.. anno 45 kgsan, napi edzés stb mellett hallgattam, hogy milyen nagydarab vagyok, trampli, stb.

Az ilyen embereknek nagy gond van a fejukben, vagy sajat magukat nem tudjam elfogadni ezert leepitik a te onbizalmad,hogy veletlen se hagyd el.


En a helyedben barmilyn fajdalmas, megszakitanam a kapcsolatot, felepitenem ujra az onbizalmamat (nem egyszeru dolog sajnos), es tennek erte, hogy boldog legyek, nem hagynam, hogy valaki magam ala gyurjon ujra.


22L

2017. aug. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!