Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet együtt élni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet együtt élni a tudattal, hogy a páromnak nem én vagyok az esete?

Figyelt kérdés
Szerelmesek vagyunk,működik a kapcsolat,de mivel régóta ismerem,tudom kik voltak előttem a barátnői,és bizony teljesen az ellentéteim. Erről a mai napig szó esik,olyan szövegkörnyezetben, hogy jól esik neki átélni azt,mikor ránéz egy számára külsőre ideál nőre,már nem vonzza annyira,és nem mozdul meg benne a gondolat,hogy a tettek mezejére lépjen vele kapcsolatban. Ez így oké,de olyan rossz azt hallani,hogy én pont nem vagyok az esete külsőre! Engem nagyon bánt annak ellenére hogy szeret,és mindig attól rettegek,hogy egy neki tetsző nő egyszer könnyú szerrel elcsábítja,én pedig mindent beleteszek ebbe a kapcsolatba. Szerintetek van esély,hogy ez tartós lesz így? Mert nekem meg pont az esetem a párom,és Sosem szeretném elveszíteni.
2017. aug. 28. 12:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Már feltetted ezt a kérdést a minap.
2017. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Több mint 1 éve nem gyakoriztam. Mindenesetre ha belinkeled,akkor max elolvasom a válaszokat,ha már ide nem írsz.
2017. aug. 28. 12:21
 3/17 anonim ***** válasza:
Akkor szex sincs? Mivel, ha nem az esetem egy nő, szexelni sincs vele kedvem. Erőltetni kell, hogy felálljon egy olyan nőre aki külsőre közömbös.
2017. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Dehogynincs szex. Sokkal többször igényli mint én, és nagyon élvezi is. Azt tudom hogy az arcomért odáig van, a legnagyobb baja az,hogy fehér a bőröm, nincs párduc testem,és nem nagy barna őzike szemeim vannak.
2017. aug. 28. 12:27
 5/17 anonim ***** válasza:
2017. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Amig ilyen ostoba vagy es alazod magadat, addig egeszen konnyen egyutt lehet elni a tudattal.
2017. aug. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Valamit, te nagyon félre értelmezel. Sokkal inkább, veled, mint a pároddal van baj.
2017. aug. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A belinkelt kérdés nem az enyém. Azért nálunk nem ilyen durva a szitu. Tudom hogy szeret, neki nagyon fontos a belső,a lelki és mentális összhang,amiben nagyon jók vagyunk. Azt is tudom hogy szépnek tart,csak van az a néhány dolog,amik megléte nélkül nem tart 100% ideáljának. Ez a problémám "csak"!
2017. aug. 28. 12:38
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez lényegtelen dolog.
2017. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha főként a külsőmet imádja az a baj

Ha nem imádja 100% -ig, akkor meg az a baj

Ha belsőm és nem külsőm miatt az a baj

Ha nem a belsőm miatt imád, akkor meg az a baaaaj

2017. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!