Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy féltékeny vagyok a bátyára?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek nagyon szoros kapcsolata van a legidősebb bátyával. 8-9 év van köztük, úgy tudom egy barátnőm pelenkás kora óta így van, hogy vele a legszorosabb a kapcsolata. De azért már felnőttek... Becézgetik egymást, úgy mosolyognak egymásra, hogy ha nem tudnám, hogy tesók azt hinném szerelmespár. Nagyon sokszor öleli meg a barátnőm... Lehet csak én gondolom túl, de elég féltékeny vagyok (titokban). A másik két bátyával nem viselkedik így. Nem akarom elmondani neki, hogy így érzek. Mert sejtem, hogy nagy veszekedés lenne de mit csináljak a féltékenység ellen? Miért nem távolodnak el egymástól kicsit? Tehetek bármit?

(Én 20f ő 18)


2017. aug. 28. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Mi van báttya baj van? :) Biztos szoktak huncutkodni is és, ha megkérdeznéd tőle ki a jobb pasi te vagy a bátya, akkor tuti őt mondaná. Teszteld le ezzel az ártatlan kérdéssel, ha őt mondja tényleg, akkor mehetsz tovább és csőbe tudod húzni, hogy kiderüljön pár dolog mi is van ott valójában.
2017. aug. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kihagytam egy betűt...muszáj ezen fenn akadni? Gondolom senki nem írt még el semmi életében. Meg ezért cigányozni kell?

Kérem az válaszoljon, aki normálisan is tud véleményt alkotni.

2017. aug. 28. 21:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Szánalmas vagy! Nőj fel agyilag.

Most te komolyan, féltékeny vagy a testvérére??? :D

Látom, túl sok Trónok harca filmet néztél. (Cersei és Jamie Lannister páros)


Látszik, hogy nincs testvéred, hogy gőzöd sincs a testvéri szeretetről!

2017. aug. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem normális
2017. aug. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akár normális, akár nem (szerintem sem az) - egy biztos: aki megpróbálna a tesóm és közém állni, annak kettő darab váltott helyjegye is van a pokolba induló gyorsra.


Node hát ez nem számít!

Szóval majd ha köztetek is mélyebb lesz a kapcsolat, akkor téged is annyiszor fog ölelgetni, csak egy kicsit másképp! ;)

2017. aug. 29. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs testvérem,de engem is idegesítene hogy ennyire nem tudnak leszakadni egymásról.Mivel ezért szólni nem tudsz,meg vagy megszoksz,vagy megszöksz.
2017. aug. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem ez zavarna, hanem hogy családcentrikus.

Ha neked ez rendben van akkor szerintem, ne csinálj semmit, való életben nem szoktak a tesók(nagy átlagban) kefélgetni egymással :D

2017. aug. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!