Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért van az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az ha nem vagyok féltékeny típus? Nem érdekel hogy a párom hol van és mit csinál ha tudom hogy holnap velem lesz és érezteti is hogy szeret. Gond van velem? Pszichopata vagyok? Pasik mit szólnátok ha iéyen nővel jönnétek össze?

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Úgy, hogy egy mentálisan egészséges ember vagy, aki normális önértékeléssel rendelkezik.
2017. aug. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Ez pozitív tulajdonság (sajnos). Azért sajnos, mert ennek alapnak kéne lennie, de amilyen a felhozatal... Ez már átment pozitív tulajdonságba, mert olyan ritka ha valaki ilyen, hogy már felértékelődött. Pedig ennek teljesen alapnak kéne lennie. 22F
2017. aug. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális, nyugi.
2017. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért nem örülsz ennek? Ért emiatt téged kritika? Vagy most ez a kérdés mire volt jó?
2017. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert azt tapasztalom hogy a pasiknak a féltékeny, értük harcoló nő kell. De én nem tudok más lenni. Kellene féltékenykednem? De az mire jó? Ha nem akar velem lenni akkor úgyis elmegy. Én nem harcolok érte.
2017. aug. 25. 18:44
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
őőő.. a te barátod kijelentette, hogy jó lenne, ha féltékeny lennél? már bocs, de ilyennel még nem találkoztam.
2017. aug. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha bekövetkezik egy szitu amu meg fog hatni téged, akkor igenis kijön belőled a féltékeny.
2017. aug. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok ,van hogy meg sem kérdezem a párom hogy hova megy vagy mikor jön ,kivel stb...

Sosem rágódok azon ,hogy megcsal-e vagy sem,amit nem tudok úgysem fáj és amúgy is vannak számomra fontosabb dolgok mint ez a beteges szinten felmagasztalt hűség-téma ,hogy manapság már rá sem nézhet az ember másra a párján kivűl ,nem értem miért csapják be magukat ezzel ilyen sokan...

Amúgy ha ez a téma a barátnőimmel ,ők váltig állítják ,hogy én nem vagyok szerelmes ,stb...csak röhögni tudok ezen.

2017. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azért megkérdezem a barátom, hogy mikor jön, hova megy, stb.

Nem azért mert féltékeny vagyok, hanem mert érdekel. Ha egy barátnőmmel laknék együtt is megkérdezem, mert kíváncsi vagyok rá, hogyan telik a napja. Na szerintem azért abban sincs semmi rossz.


"Amit nem tudok, úgysem fáj" - hm... szerintem akkor lennél igazán erős ha azt mondanád, hogy ha tudod, akkor sem fáj.


Nem azért, mert azt mondom, jó arra alapozni, de voltatok már valaha megcsalva/átverve/kihasználva/stb?

2017. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem csaltak meg soha vagy csak nem tudok róla de nem is hatna meg különösebben. Az kellemetlen hogy elkezdi mesélni hogy legénybúcsún volt és ott mik vannak és nem tudok erre féltékeny lenni. Kéretlenül is emlegeti hogy ő nem feküdt le senkivel a bulin. Kit érdekel ha le is feküdt volna? Így szerinte nem szeretem őt eléggé. Ezt mondta.
2017. aug. 26. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!