Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ettől én most szemét vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől én most szemét vagyok?

Figyelt kérdés

Én szeretm páromat, viszont konkrét bizonyítékom van rá hogy megcsal.

Ez nekem rosszúl esik, és csak és kizárólag azért nem mondtam még el neki mert sokat tud segíteni és én inkább ezt akarom kiaknázni.

Tény és való hogy néha egy-két utalás kicsúszik a számon de szerintem még nem esett le neki.


2017. aug. 29. 07:44
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
2 eset van ha valaki elnéz egy megcsalást.Vagy elvakultan szereti a párját,vagy érdekből nem szakít.
2017. aug. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha eltűröd az érdekeid miatt, hát te tudod. Kérdés mennyire izgatja ez a lelkiismereted?
2017. aug. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Mi lenne,ha a harmadikat lekoptatnad a kapcsolatotokbol?
2017. aug. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Ő meg ezzel csak visszaél hogy tudja hogy szügséged van rá .Úgysem hagyod el mert kell a segítsége.Az exem eljött hogy nem e mennék vele és nemet mondtam neki mivel megcsalt és hazudott meg becsapott .Azóta még egyszer felkeresett de nem reagàltam rà semmit.Ha leakaraod buktatni sztem ezzel csak olajat öntessz a tűzre mivel írtad hogy tud neked segíteni .Én csak akkor buktatnàm le ha màr mindegy lenne segítség ide vagy oda.
2017. aug. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azok a mocskos kis érdekek...

Itt már nem elsősorban érzelmekről van szó.

Nem minden kapcsolat az égben köttetik.


Kicsit kiábrándító. De szemétnek nem mondanám, bár magaddal kell elszámolnod.

2017. aug. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Anno ugyanezt végigcsináltam az egyik munkatársammal, tisztában voltam vele hogy mellettem még mással is kavar, de velem élt egy lakásban. Egyszer az utcán egy férfi odajött hozzám és számonkérően kioktatott, hogy miért nem kopok már le az életükből és ne élősködjek a páromon. Hát elég vicces volt, először azt hittem valakivel összekevert. A nő akkor a felettesem volt, jóval többet keresett nálam, megpályáztam egy jobb állást ugyanazon cégnél, majd amikor sikerült megnyernem és beszéltem az új főnökkel még aznap szakítottam és át is kértem magam másik kirendeltségre. Nagy sírást rendezett amikor közöltem vele hogy pakolok és viszlát, értetlenkedett, de végezetül annyit mondtam, hogy biztosan tudom, hogy nem marad egyedül. Na ott látnotok kellett volna az arcát, nagyon beszédes volt.

Igazából nem is tudom miért volt együtt velem, állítólag rajtam kívül csak 1 férfivel élt együtt, a többit csak szexre használta. Nagyon csinos nő mind a mai napig vonzónak találom, nagyon nehéz volt utána megfelelő partnert találni.

2017. aug. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy szemét, csak érdek ember. Van ilyen. Ha neked ez jó, és cserébe inkább elviseled a megalázást, akkor csináld.
2017. aug. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Én úgy gondolom, hogy megérdemlitek egymást.


21/L

2017. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!