Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan kiakasztó dolgot kértem, miért kellett kiabálnia velem?

Figyelt kérdés

Otthon hagytam a kulcsomat, és csak a munkahelyen vettem észre. Hazatelefonáltam páromnak, aki még aludt, hogy majd ha fölkelt, legyen szíves hozza be kocsival. És eszembe jutott, hogy két kolléga kért még leandert is tőlem, mondtam, ha már bejön, hozza azokat is. És akkor kérdezte, hogy még valamit ne hozzon? Hát mondom a telefontöltőmet behozhatná még, az is otthon maradt. És akkor felcsattant, hogy persze, az egész házat ne hozza el? És kinyomta a telefont. Végül behozott mindent, de nem értem min akadt ki, hát ő kérdezte mit hozzon még. Valóban rosszat kértem ezzel?

25N


2017. aug. 29. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez megint az a szint, mint a múltkori papucsos sztori...ez nektek felnőtt kapcsolat?
2017. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tényleg! De megcsinálta és ez a lényeg.
2017. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem tudtál sms-t írni neki? Nem az volt a baj hogy be kellett vinni ezt meg azt, hanem hogy val'szeg ő is dolgozik, szeretett volna pihenni, te meg felkeltetted feleslegesen.
2017. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

gondolom zabos volt, hogy felkeltetted, miért nem írtál sms-t vagy facen? vagy hívtad később?

valószínűleg indulatos volt az ébresztés miatt te még minden hülyeséget kértél tőle

2017. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
Lehet nem is aludt csak hokizott volna nyugodtan, mert végre elmentél erre megzavartad...tisztában vagy ezzel, hogy sok férj és barát azonnal hokizni kezd, ha az asszony kilép a házból? Remélem most már igen! Soha ne zavarj meg egy hokizó férfit legközelebb, ha elmész!
2017. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Tényleg.

"ALVÓ, bszó, szró embert nem zavarunk!".

Pláne nem feleslegesen.

De főleg nem piszlicsáré dolgokkal.


Nem vetted észre az élt a hangjában, amikor kérdezett? Mert lefogadom, hogy benne volt! Nna, ilyenkor erőst át kell gondolni a választ, mert jön a bárd.

Ami nálad le is sújtott.

2017. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

én se szeretem, ha ilyen piszlicsáré dolgokkal felkeltenek

gondolom nem egy órás a munkaidőd, hogy azonnal ugrania kell a kulcsoddal, hogy haza tudj majd menni

2017. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mikor a párod álmosan gúnyos hangsúllyal megkérdezte, hogy egyéb nem kell azt kellett volna felelned, hogy de, de azt majd csak este;)


De komolyan. Kicsit több alázattal (plusz szeretettel, hálával) vele szemben, ha már megkéred, nem lett volna szerintem gond.

2017. aug. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán tényleg az sms lett volna a jó megoldás, ha még aludt. Mondjuk, szerintem, nem egy olyan nagy dolog ez, hogy érdemes lenne agyalni rajta.
2017. aug. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bazz tudod hogy alszik erre f@$zságokkal zaklatod. Tuti cinkből mondta hogy "más egyebet parancsol-é az úrhölgy" erre te folytatod a kívánságlistát...
2017. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!