Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok, hogyan tanuljak meg viselkedni? A barátommal mindig idegbeteg vagyok, és néha már télleg kiakasztó amit leművelek. Pl. féltékenység, minidg azt hiszem h kamuzik. Vag szimplán hárítok, mert nem jött össze vmi azon a napon.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
ne légy féltékeny ne hisztizz és hidd el amit mond . ha ilyen maradsz a barátod hamar megunja :S sztem nem éri meg elveszitened.
2010. ápr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az már jó, hogy legalább észre veszed magad. Változtatnod kell, mert így biztos elfog hagyni. Csak egyszerűen légy türelmes, és ne rajta vezesd le a problémáidat. Ne légy féltékeny, ha nincs okod. Bizalom nélkül nem lesz hosszútávú kapcsolat..
2010. ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem tudok türelmes lenni...szétrobbanok olyankor az idegtől. nyugtatót kéne szedni. de anya megtiltotta, h ilyesmit szedjek.
2010. ápr. 11. 12:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz jó vége :\
2010. ápr. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

beszélj anyukáddal h neked akkor is szükséged van nyugtatóra és menjetek el orvoshoz, h az írja fel, akkor meg fogja engedni

más megoldást nem igen látok

2010. ápr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Féltékenység ellen : tedd helyre az önbizalmad, mert ott lehetnek gondok.Ha magaddal elégedett vagy, akkor nincs féltékenység.Minek kellene a pasimnak más,ha ennyire jó nő vagyok?-idáig kellene eljutnod.

Ha elkezdenél tornázni,sportolni rendszeresen ,az jót tenne az alakodnak, önbizalmadnak és még segít levezetni a feszültséget is,kevésbé lennél 'idegbeteg'.

'idegbetegség' ellen jó még a sok szex is-kellemes is:)

2010. ápr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

13:26-os vagyok

szedsz fogamzásgátlót?Mert nekem is voltak egy időben ilyen kirohanásaim a tablettától.Lecseréltük és megszűntek a panaszaim.

2010. ápr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsó, ezt biztos nem ide akartad írni, mert nem volt szó fogamzásgátlásról....
2010. ápr. 11. 18:10
 9/9 A kérdező kommentje:

bocsi, elnéztem.


szóval..:D nem, nem szedek

2010. ápr. 11. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!