Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csal meg rendszeresen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csal meg rendszeresen?

Figyelt kérdés
Tudom, most majd jönnek a válaszok hogy "szakíts vele" meg ilyenek, de én nem tudom miért de ezek ellenére is ragaszkodom hozzá. Viszont az a kérdésem ha állítása szerint szeret boldog velem és a kapcsolatunk eleje óta azt hajtogatja hogy neki a szex soha nem számított akkor miért csinálja ezt!? Ő nem tudja hogy tudom, én pedig azt nem tudom hogy mivel haszna nem származik belőle hogy velem van akkor miért kefél félre a hátam mögött? Nem akarom neki el mondani mert tudom hogy megint csak órákig tartó hiszti lenne belőle és természetesen letagadná az egészet.
2017. aug. 30. 10:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert hazudik neked.
2017. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Mert nem talal rajtad kivul meg egy ilyen ostobat, aki ezt elnezi neki. Ezert csal teged rendszeresen.
2017. aug. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Több oka is lehet:


1. Az a típus, aki a változatosságra vágyik. Tehát tehetsz te bármit, lehet bármilyen jó a szex, idegen test sosem leszel.


2. Ez volt a minta előtte, így számára ez természetes. Ismerek olyat, ahol a családban minden férfi (apja, fia, unokája) fűvel-fával csalják a párjukat, és nem gondolják, hogy ez probléma lenne. (Természetesen mindannyian mindig, ugyanolyan elnéző feleséget választanak, aki ugyan sejti, de nem tesz semmit)


3. El van hanyagolva, vagy testileg, vagy érzelmileg. Mindkettőt meg lehet szex formájában szerezni, sokszor azért fekszenek le másokkal, mert az érintésre, törődésre vágynak, de csak így kapják meg. Vagy ha testileg vannak elhanyagolva: Valamit nem kapnak meg otthon, vagy nem annyiszor, ahogy szeretnék.


4. Elhidegült tőled, nem szeret, így szimplán élvezi az életet, mintha szingli lenne, mert nem tekint rád társként, nem is érdekli, te ehhez mit szólsz, hogy érzel.


5. Kapuzárási pánik, stressz, önbecsülés hiánya: Van, aki bókok útján szerzi be a szükséges visszajelzést, van, akit meg az dob fel, ha másokat az ágyában tudhat. Van, akinek feszültséglevezetés, szimpla ürítés, érzelmek nélkül. És van, aki az elmúló időtől ijed halálra, és attól érzi magát fiatalnak, frissnek, hogy "vadászik".


Lehet válogatni, de ő tudna neked pontos választ adni.

2017. aug. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Azért, mert hagyod.


Én nem bocsátanám meg a megcsalást, ettől függetlenül elfogadom, ha más megbocsát egyet a párjának. Azonban ha már másodszor is megtörténik, akkor tényleg semmi értelme együtt maradni.


21/L

2017. aug. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Mert egy ostoba tyuk vagy :D
2017. aug. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Hajtja a szerzés vágya.

Ha tényleg nem számít neki a szex, akkor ezzel bizonyítja magának, hogy mégiscsak férfiből van.

Vagy passzpiros.

2017. aug. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintem mostantól bele fogom írni a kérdésekbe hogy én vagyok a pasi
2017. aug. 30. 10:56
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Mert hagyod. Tudja nagyon jól, hogy egy önkéntes, kapcsolatfüggő lábtörlő vagy, akivel bármit meg lehet tenni és ennek megfelelően bánik veled. Ha neked a ragaszkodás megéri azt, hogy egy kapcarongy legyél, akkor meg is érdemled, normális ember félre tudja tenni az érzelmeit és ki tudja vágni az ilyen szemétládát.
2017. aug. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha egyszer megcsal valaki, te vagy az áldozat. Ha többször, te vagy a hülye.
2017. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 D. Brasco ***** válasza:
81%
ha egyzser megcsalnak az a másik szégyene......ha mégegyszer az mar a tied!
2017. aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!