Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csal meg rendszeresen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csal meg rendszeresen?

Figyelt kérdés
Tudom, most majd jönnek a válaszok hogy "szakíts vele" meg ilyenek, de én nem tudom miért de ezek ellenére is ragaszkodom hozzá. Viszont az a kérdésem ha állítása szerint szeret boldog velem és a kapcsolatunk eleje óta azt hajtogatja hogy neki a szex soha nem számított akkor miért csinálja ezt!? Ő nem tudja hogy tudom, én pedig azt nem tudom hogy mivel haszna nem származik belőle hogy velem van akkor miért kefél félre a hátam mögött? Nem akarom neki el mondani mert tudom hogy megint csak órákig tartó hiszti lenne belőle és természetesen letagadná az egészet.
2017. aug. 30. 10:03
1 2
 11/13 acelsziv ***** válasza:

Nem értem, mit vársz tőle ezek után? Vagy leültök sörözni a luksógoraiddal?

Esetleg bevárod amíg kapsz tőle valami ajándékot? Kankó? Szifilisz?

2017. aug. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#7

"Szerintem mostantól bele fogom írni a kérdésekbe hogy én vagyok a pasi"


Akkor megkapod, hogy mekkora egy tutyimutyi fark vagy, hogy még ezt is eltűröd. :)


Egyébként annyit változtat az előbbi megállapításomon, hogy "Ha tényleg nem számít neki a szex, akkor ezzel bizonyítja magának, hogy mégiscsak nőből van."


#6 voltam.

2017. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Akkor töketlen vagy, tökmindegy. Hülye így is úgy is, csak azt lehet átbxni, aki hagyja.

Te hagyod, miért ne pörögjön más farkán is?

2017. aug. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!