Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom rendszeresen visszaé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom rendszeresen visszaél vitánál azzal, hogy vidéki vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Albérletben laktunk csak elkellet jönnünk anyahi gondok miatt..De..Akàrhànyszor vitàzunk a baràtom rendszeresen visszaél a helyzetével,és mindig megkapom,hogy most rögtön az adott pillanatban költözzek el..Hozzàteszem vidéki vagyok nem pesti, az én fizetésemből van fizetve itt nàluk a vizszamla, meg a villanyszamla fele,es a tisztitoszerek,szoval nem ingyen vagyok/vagyunk itt..Mégis azt érzem,hogy a baràtom vitànàl kegyetlenül visszaél azzal,hogy arra rögtön nincs pénzem,hogy azt mondjam lelépek ha a képembe vàgja,hogy húzzak el,és,hogy még 200kmre lakom és este tizkor mondjuk nem tudok buszra szàllni,hogy akkor én haza megyek.. Nem tudom ki,hogyan élné meg de én megalàzónak érzem,hogy valaki ennyire visszaéljen azzal,hogy a màsik ember rögtön az adott pillanatban elmenjen innen..Mikor nàlam lakott az albérletbe én egyszer se éltem vissza azzal,hogy ott én laktam az én nevem volt kint és nem az ővé..Azt hozzàtenném,hogy a szülei erre azt mondtàk,hogy ő csak ne akarjon itt engem kirakni mert elvégre az én fizetésemből van fizetve amibe beszàllunk és én adom oda a pénzt és ő egyszer adott magàtól pénzt.. Az màr màs téma,hogy az ő fizetése a benzinre meg a kajàra van meg egyebekre.. De abba is solszor én is bele szàllok... De mégia ugy érzem,hogy ilyenkor vitànàl nyeregben érzi magàt és visszél a kiszolgàltatott helyzetemmel,hogy mindig akkor van vita és akkor mondja ezt mikor a fizetésemből nincs annyi,hogy lelépjek rögtön..Persze ezt màr mondtam neki is,hogy ezt,hogy élem meg mikor mindig ezzel jön vitànàl és,hogy kivàncsi lennék,hogy forditott helyzetben mennyire lenne nagy szàja... De ezt meg se hallja ilyenkor... De erősen gondolkozok azon,hogy magamtól lelépek,de hogy ha a fizetésem ràmegy az itteni dolgokra,ha meg megmondom,hogy 10.en mikor fizetes van en lepek innen akkor jonne azzal,hogy akkor most rogton menjek...
2017. aug. 6. 12:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire instabil emberrel nem akarnék élőben találkozni.
2017. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Hát nem lehet túl jó ez a kapcsolat én megvárnám a fizut, mikor a kezembe van a pénz és akkor mondanám neki, hogy szevasz te fsz :D ő is nézne egyet, te meg örülhetnél neki, hogy végre megszabadultál tőle! Merre laksz 200 km-re Balcsi felé vagy az Alföld felé? :D
2017. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott minél hamarabb!

Ő nem szeret, a szülei meg csak anyagilag kihasználnak!

2017. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem lesz ám jobb,csak szólok ! Nem mondanék semmit,megkapnám a fizut,titokban lerendeznék mindent,aztán elhúznék onnan.
2017. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Undorítóan bánik veled, nem is értem, miért nem léptél még le. Ugye tudod, hogy ilyen emberrel nem lehet komolyan tervezni?


21/L

2017. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Pecsen lakom eredetileg, le is akarok lepni de draga egy alberlet,meg egy szoba is.. Oda koltoznek egy munkatarshoz de olyan kicsi szobaja van h ott csak tenyleg egy ember fer el es nem tudom mit kezdjek igy...
2017. aug. 6. 12:17
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is lelépnék.
2017. aug. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Azert nem leptem eddig le mert ha mar 40 ezer marad a fizetesbol hova menjek annyival ugy h azert enni is tudjak..Es mindig akkor van ez a vita mikor mar tenyleg nem tudnek ugy lepni..Hitelt nem akarok,mert nem akarok ugy jarni mint szuleim..
2017. aug. 6. 12:20
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szabadulj meg ettől az embertől! Mindegy, mibe kerül. Ha pár hónapig zsíros kenyéren élsz 5 négyzetméteren, akkor is megéri. Képzeld, ha véletlen teherbe esnél tőle. Akkor már tényleg azt csinálna veled, amit akar!
2017. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyértelmű a kívülálló számára: A párod nem szeret téged úgy ahogyan kellene. Egy elkényeztetett zsarnok, aki valóban nyeregben érzi magát és mindaddig nem is fog megváltozni a helyzet, amíg te adod alá a lovat azzal, hogy tűröd. Bár szorult helyzetben vagy, szerencsére van fizetésed, tehát teljesen csak nem vagy kiszolgáltatva. Javaslom, nézz olyan albérlet után, amit más csajokkal közösen fent lehet tartani. Akkor ugyanúgy megoszlanak a költségek és megszabadulhatsz a nyomasztó párodtól. A helyedben egy percig nem gondolkodnék azon, hogy maradjak-e. Ez az a tipusú pasi, akival ha együtt maradsz, később a fejedhez vágná, hogy a gyűrűt is te könyörögted ki és a gyereket is te eröltetted. Jól gondold meg, most még van visszaút.
2017. aug. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!