Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok most, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok most, vagy várnátok, hátha változik valami?

Figyelt kérdés

Két hónapja vagyunk együtt a barátommal. Én szerelmes vagyok belé, komolyan gondolom a kapcsolatunkat. Elvileg ő is, csak mondta, hogy a sok csalódás miatt nehezen hiszi el, hogy lehet bárkivel tartós kapcsolata, és hogy neki sok idő kell, mire kimondja, hogy szeret.

Ez engem nagyon érzékenyen érint, sokat kattogok rajta. Pl alig tudom elhinni, hogy ez valóban egy kapcsolat, mert elvileg az, gyakorlatilag olyan, mintha csak időtöltés lenne. Nem érzem, hogy annyira szeretne. Az eddigi pasijaim sokat mondták, hogy szeretnek, meg szavakkal is kedveskedtek rengeteget, meg az első időszakban az összes figyelmük rám irányult. Itt nem ez van. Nem mond olyat, max néha becézget. Fel szokott hívni, szoktunk beszélgetni messengeren, találkozunk is rendszeresen, de mégis azt érzem, sőt, néha mond olyat is, amiből kiderül, hogy nem úgy áll hozzám, mint kéne. Azt gondolja, pár hónapig elleszünk, aztán úgyse velem köti össze az életét.

Nem azt mondta, hogy nem szeret, csak azt, hogy neki több idő kell hozzá, ezért nem szakítottam még. Vártam, hogy kialakuljon. Még mindig várok, de lehet, hogy nem gondolta komolyan, vagy nem fog sikerülni neki.

Nem is bízom benne, pl amikor elmegy bulizni, simán kinézem, hogy csajozik, mivel neki csak úgy vagyok, az ember meg a szerelméhez hűséges, nem a komolytalan nőcskéjéhez...


2017. aug. 31. 07:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. aug. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én 22 ő 25.
2017. aug. 31. 08:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom, hogy ne az eddigi kapcsolataid alapján ítéld meg őt. Ne akard más pasihoz hasonlítani. Nehezebben nyílik meg, sok csalódáson ment keresztül, nem úgy bízik az emberekben mint te. Légy türelemmel és adj neki egy kis időt vagy nyomulj rá jobban hogy lássa, te teljesen komolyan gondolod vele. Érd el hogy teljes mértékig megbízzon benned, és ne verd át. Nyilván ha nyűgöt jelent számodra az egyszerűbb út a szakítás, de nem ezt javaslom.
2017. aug. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezt így konkrétan kimondta, hogy pár hónapig ellesztek,de nem veled tervez?

Ha igen, akkor szerintem kuka,csak magadnak okozol fájdalmat ezzel, ha még tovább vele leszel és ő nem tervez veled komolyan, de te még jobban szerelmes leszel és bele éled magad.

Neked kell tudni, hogy tényleg hogy viszonyul hozzád. Ne hasolítsd másokhoz, de azért csak érzed, hogy tényleg mennyire gondolja ezt komolyan

2017. aug. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem így mondta, csak így érzem. Azt mondta, ő szeretné, ha komoly lenne, csak nem tud olyan könnyen így érezni...


Köszi az eddigieket :)

2017. aug. 31. 08:36
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyformák a pasik sem, nem mindenkinek jönnek egyből az érzelmek, van akinek több idő kell. Az, hogy már az elején ömleng, nem garancia az igazi szerelemre meg a tartós kapcsolatra.

Nekem is volt olyan, hogy huu de szeretlek meg ilyet még sosem éreztem mondatok hangoztak el, aztán fél évig se húztuk, mert elmúltak az érzelmei.

De volt olyan is, hogy nem árult zsákbamacskát, megmondta, hogy ő nem szokott szerelmes lenni (ilyen 2 is volt), végül velük volt a legtartósabb kapcsolataim (a férjem előtt), és végül szerelmesek is lettek.

Elmondta neked, hogy tartósat szeretne, csak idő kell neki. Legyél még türelmesebb.

2017. aug. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Azt gondolja, pár hónapig elleszünk, aztán úgyse velem köti össze az életét. "


Ezt te gondolod, vagy ő mondta? Mert ha utóbbi, akkor én nem maradnék vele. Főleg, hogy a bizalom sincs meg

2017. aug. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmet pont most dobta ki egy ugyanilyen hozzáállású srác. Rájött, hogy ő még csajozni akar
2017. aug. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezt mintha én írtam volna..:( tegnap szakítottunk, én szakítottam, de nagyon fáj. Lehet, hogy kellett volna hagynom még egy kis időt, nem tudom..

Veletek hogy alakult'

2017. okt. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
2 napra rá, hogy kiírtam a kérdést, szakított velem, mert nem szerelmes belém és azt érzi nem is fog kialakulni. Hát, rohadtul hiányzik azóta is... Persze már jobb. :) Neked is jobb lesz :)
2017. okt. 23. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!