Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te szakítanál a pároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te szakítanál a pároddal emiatt? Többi lent

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben sosincs rám ideje. 26 évesen a szüleinél lakik, ők tartják el. Ezért azt hiszi, hogy úgy kell ugrani, ahogy ők fütyülnek és mindig a kinti munka van legelőször, utána meg csak én. Voltam náluk egy hónapja 2 hetet, de csak egyszer tudtunk programot szervezni, mert az anyja mindig kitalált valami ház körüli munkát.

Most itthon vagyok, folyamatosan megígéri, hogy ekkor meg akkor hív, én vagyok neki a legfontosabb, de mindig órákkal később hív csak fel, hogy jajj ne haragudjak, ezt kellett csinálni, azt kellett csinálni, oda kellett menni.

Nagyon unom már és szerintem nem fogom sokáig bírni már.

Rengeteget sírok miatta, hogy ilyen.


22L


2017. aug. 31. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Inkább a probléma megoldásåra kéne koncentrálni, nem? Mondjuk összeköltözéssel.
2017. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ott elakadtam, hogy 26 évesen a szülei tartják el. Nem dolgozik?

Az én párom is ennyi idős, még a szüleinél lakik, de dolgozik, rendesen fizeti a rezsit, szerintem ez lenne a normális.

2017. aug. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, mi is voltunk hasonló szituációban. Barátom anyja elég sok mindent rábíz, hát káromkodni nem akarok nyilvánosan. :D Érted.

Ennek ellenére mindig jut arra ideje, hogy beszéljen velem, vagy átjöjjön hozzám. Az utóbbi időben pedig elkezdett önállósodni, egyre jobban kiáll magáért, amire büszke vagyok. :)


Mondjuk nem értem, miért a szülei tartják el. Még egyetemista, vagy mizu? Csak mert az is más, ha valaki ugyan még a szüleinél lakik, de megvan a saját keresete.


Szerintem az lenne a megoldás, hogy a csávód kiáll magáért, illetve azért, hogy neki is van magánélete. Akkor boldog egy kapcsolat, ha mindkét fél a párkapcsolatot helyezi előtérbe, és a család, haverok csak utána következnek. Azt lehet ugráltatni, aki hagyja magát. Neki is tudnia kellene megmondani otthon, hogy bocsi, de most a barátnőmmel beszélgetek, utána megcsinálom.


21/L

2017. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
89%

Ez van akkor, ha az ember egy önállótlan egyént választ magának társul.


A szülei részéről teljesen érthető, ha már ők tartják el a felnőtt fiúkat, akkor az a minimum, hogy a ház körül besegít.


És gyakorlatilag a fiú jobban is teszi, ha első a házi munka, ugyanis, ő másként nem tudja megfizetni a "megélhetését".


De amikor összejöttél vele, akkor ebben nem gondoltál bele?

2017. aug. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem jönnék össze olyannal akit a szülei tartanak el. Szóval szakítanom sem kellene.
2017. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na vegul is mi van vele, nincs melo,suki van meg vagy nem akar elszakadniotthonrol?
2017. aug. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szülei tartják el - nem kéne ilyen ember.
2017. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

26 és nem dolgozik? Akkor érthető, ha az anyjának vannak elvárásai. Most azt várod, hogy utasítsa vissza, ne segítsen otthon, amellett, hogy nem keres és nem száll be semmibe? Már világos, miért nem okoz neked gondot a léhűtősége.

Igen, én szakítanék, de nem emiatt, és össze se jöttem volna vele, mert dologtalan, anyuci kisfia.

2017. aug. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!