Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek kapcsolatot kialakítani kisgyerek mellett?

Figyelt kérdés
A párom elhagyott egy másik nőért, ez már lassan 3éve volt. Néha érzem hogy nekem is jó lenne valaki, egy rendes ember, de félek nyitni, elfogadni másnak a közeledését. Elképzelem hogy milyen jó lenne, de a valóságban mégis merev vagyok. Valahogy furcsa (nem jó értelemben) érzés fog el, hogy ha megyünk valahova a gyerekem mellett nem az apukája lesz, aki egyébként foglalkozik a gyerekkel, hanem egy számára idegen férfi. Vagy pl. hogy így ülünk egy autóban, kínosnak érezném, hogy mi így együtt nem vagyunk egy család. Mi velem a baj? Mások simán elfogadják ezt a helyzetet, szinte egyszerre bemutatják a párjukat, összeköltöznek, nekem ez miért nem könnyű?
2017. aug. 31. 11:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Idővel, ahogy nő a gyerek, és el tudja fogadni azt hogy az anyukájának is kell partner, könnyebb lesz.
2017. aug. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress olyat aki ugyanugy egyedul neveli a gyerekét
2017. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Könnyebb lenne olyannal akinek van gyereke?

Igazából nekem is eszembe jutott, hátha így másabb lenne. Csak apukánál általában 2hetente hétvégén van a gyerek.

2017. aug. 31. 11:49
 4/7 A kérdező kommentje:
Van ismerősöm, aki 2 kicsi gyerekkel pár hónap után összeköltözött az új pasijával, sőt ő költözött hozzá. Én erre képtelen lennék. Ezért is kérdeztem, mi velem a baj? Felfogás kérdése?Ő nem rágódik a dolgokon, hanem próbál pozitívan hozzáállni a helyzethez?
2017. aug. 31. 11:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd racionálisan. A házasságok fele válással végződik. Ezért még nem kell örökre egyedül élned. A gyerek alapvetően elfogadoak. Nincs meg bennük előítélet. Akkor lehet leginkább gond, ha tudatalatt azt adod, hogy nincs rendben az, hogy nem az apja van melletted. A gyerek érzékeny, leveszi, ha aggodsz. Természetesnek vedd, mert az is, hogy társat keresel.
2017. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amíg nem minden héten más pasit viszel haza, addig nem baj.

Kevés ember éli le az első szerelmével az életét. Hidd el, ha rendes férfival jössz össze, aki elfogadja, szereti a gyermekedet is, akkor előbb-utóbb a kicsi is megkedveli őt.

Sok embernek van nevelőapukája. Ezért nem kell egyedül élned!


21/L

2017. aug. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Most jól elpocsekolod az időket! Szex nélkül kevesebb hormon termelődik, harabb oregszel! Majd ötven évesen oregedve fogsz te meg kaparni a szex meg pasik után, csak akkor majd nem leszel ilyen fiatal.

A már pasit akarsz akkor nemcsak a te saját dolgaira kéne gondolni, hanem h anpasiknak is vannak igényeik meg elvaeasaik, pl ne mindig a gyerek legyen a téma mert azt unjak, meg azt is ha hátra szorulnak a sorba!

2017. aug. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!