Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele szól a vezetésbe. Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szól a vezetésbe. Úgy érzi velem nem lehet semmit megbeszélni én meg úgy hogy mindenbe bele szól. Miért nem tudunk meg egyezni?

Figyelt kérdés
Alapvető probléma a részemről az, hogy általában a legkisebb dolgaimba is bele szól. Miért így miért úgy miért amúgy csinálom. Ha elmondom miért, akkor mindig azt mondja kimagyarázom magam, ha kiállok az igazam mellett és azt mondom téved akkor felemeli a hangját és mindig azt mondja, hogy nem tanulok a hibáimból. Ha megekérem hogy magyarázza meg miért övé a helyes és logikus magyarázat, akkor azt mondja azért mert mindenki más is így csinálja / csinálná. És itt most nem arról beszélek hogy fordítva a tartom a kalapácsot, vagy villával merem a levest :) hanem mondjuk parkolásba, vezetésbe. Pl nem láttam a kocsit hogy engedne ki az elsőbbség adás táblánál mert kitakarta az ablak szegelye a kocsi elejét így nem láttam hogy villog, vagy le akar kanyarodni. Szerinte ilyen nincs azt nekem látnom kellett. Vagy hogy leparkolok a kocsival és szerinte ferdén áll a kocsi, de én látom rajta hogy egyenes, viszont a melettem lévő kocsi ferdebben állt mint én. Kb 3centi ha volt a kocsi eleje és háta között. Mondtam hogy egyenesen van a kocsi, nem fogok most ezért a 2cm difiert kitoltatni és újra be állni. Nem volt a kocsi ferde és keresztbe sem állt, a két csík között szinte egyforma távolságra volt csak a hatulja állt 3 centivel arrébb. Ezt minden nap eljátsza, szerinte nem tanulok a hibáimból. Tényleg ennyire béna vagyok? 22/L

2017. aug. 31. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért vagy még vele? Miért hagyod, hogy nevelni akarjon, irányítani?
2017. aug. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném: egy parkolásnál a hiba kábé ott kezdődik, ha valamelyik oldalon nem tudnak kiszállni (a másikon meg dupla hely van). Vagy kilógsz a "kockából". Súlyosabb esetben meghúzod a melletted állót.

Minden egyéb esetben jól parkolsz.


Magával szemben is ilyen perfekcionista, vagy csak veled f_szakodik?

Mert ha csak neked játssza az agyát, akkor könnyebb dolgod van: el kell kűdeni melegebb éghajlatra, akárhányszor próbálja alakítani a "tanárbácsit". Viszont ha tényleg perfecionista, akkor az gáz, mert nemigen fogja kinőni.

2017. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem tudjátok elviselni egymást, akkor minek vagytok együtt? Igazságot nem állszándékomban egyikőtöknek sem adni, leginkább mert nem tudok vezetni.

De ha a helyedbe képzelem magam, odadobtam volna a kulcsot, hogy ha nem tetszik, csinálja jobban, és kiszálltam volna vásárolni/rokonokat látogatni/bevásárolni...stb. Aztán visszafele vezethetett volna ő, és én álltam volna neki kötekedni. Ha szóvá tette volna (amit nagyon remélnék ebben a helyzetben), akkor elmondtam volna neki, hogy amit most érez, én is azt éreztem, úgyh legyünk jobban tekintettel a másikra. Ezt párszot eljátssza az ember, és vagy hazavágja a kapcsolatát, vagy sikerül jobb mederbe terelnie.

Párom egy végtelenül kötekedő (de jószándékú), maximálista (magával szemben is) ember. A kapcsolatunk elején elég idiótán viselkedett, de eljátszottam vele ezt az adok-kapok módszert, és hamar "észhez tért".

(Azért azt gyorsan leírnám, hogy ez az adok-kapok dolog messze nem mindenre megoldás, és ha haraggal, indulatosan csinálja az ember, akkor nagyon el tud mérgesedni. Én szórakozásból vetettem be, ismerkedésünk elején, minden mindegy alapon, és bejött. Ma már megbeszéljük ezeket a helyzeteket, de anno sokat segített, hogy közel tudjunk egymáshoz kerülni, mivel az akkori viselkedése valami agyzárlat volt, amit a mai napig nem tud megmagyarázni. Viszont emiatt tudtunk túllendülni rajta).

2017. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen embert hagyd ott, a saját érdekedben. Sajnos olyan sebeket tud okozni neked amik a későbbi párkapcsolataidra is negatívan tud hatni. Ő téged nem épít, segít, hanem lebontja az őnértékelésedet. Nincs veled semmi baj, a barátod egy korlátolt idióta aki valószínűleg az apjától tanulta ezt a viselkedésmintát.
2017. szept. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Idomítani akar, hogy a végén zéró önbizalommal legyél zombi.

Tök értelmetlen dolgok amibe beleköt, és az is, ahogyan teszi.

Küld el a francba.

2017. szept. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!