Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal nem lehet semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nem lehet semmit se megbeszélni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nekem hiányzik, hogy nem érti meg, nekem mi lenne a jó. Szeretném, ha mennénk kettesben több helyre, de erre csak ritkán kerül sor. Családjával voltunk nyaralni, de ott is csak akkor voltunk kettesben, ha szexelni akart...és amikor mondtam, hogy most nincsen kedvem hozzá ő utána egész nap alig szólt hozzám, meg levegőnek nézett. Azzal jött, hogy 20 éves...amikor meg belementem, utána egyből bújt hozzám meg puszilgatott.

Sokszor már muszájból csinálom, csak azért, hogy ne legyen balhé. Én csinálnék vele kettesben programokat, de ő alig akarna velem...sose mondja, hogy menjünk ide v oda. És ha ezt meg akarnám vele beszélni, leszarja..azt mondja, hogy én hisztizem.



2017. júl. 31. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen programok érdekelnének? Lehet csak a szex miatt van veled a többi nagyon nem mozgatja, hogy veled is el kellene menni ide-oda foglalkozni a dologgal, így hűl ki egy kapcsolat nagyon hamar, ha ne foglalkoznak egymással a felek.
2017. júl. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem gondolok itt nagy dolgokra...strandolás, mozi, séta. A lényeg, hogy kettesben menjünk. Amikor kérdeztem tőle, hogy most csak szexre kellek ő annyit mondott, hogyha úgy lett volna akkor nem jöttem volna velük nyaralni.
2017. júl. 31. 21:21
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Ja ez is milyen beszéd, hogy nem mehettél volna velük nyaralni... hallod ilyen szöveg után biztos ott hagytam volna a francba ez olyan megalázóan hangzik így. Te ismered, de így leírva nem sok jót jósolok nektek.
2017. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Arra, hogy megyünk e valahová annyival válaszolt, ha úgy alakul, akkor megyünk.
2017. júl. 31. 21:29
 5/13 anonim ***** válasza:
És mivel ő nem fogja úgy alakítani így nem is kell mennetek soha, mert nem fog úgy alakulni :D Gondold át ezt a kapcsolatot szerintem nagyon erősen, nem köthet meg, mint egy kutyát! Vagy gyere velem ennyi én szeretem a programokat , mivel örökmozgó vagyok :D
2017. júl. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én is ettől tartok. :(

Haha, köszi :D

2017. júl. 31. 21:39
 7/13 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
38%
Nem szeret hagyf el azt a hollókutyát
2017. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ohh, pislants át a másik kérdéshez, ott valaki már azt is tudja, hogy mi lesz az ilyen kapcsolatból 11 év múlva.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..


Tanácsként neked is ugyanazt lehet mondani:

eleve olyan emberrel kell összejönnii, akivel 3 értelmes szót is tudsz váltani, nem csak megfog a melleivel vagy a bicepszével.


Persze, ezt lehet mantrázni, de a végén úgyis mindenki barátnak hagyja a beszélgetős csajt/srácot, utána meg 5-10 év múlva jön a síránkozás, hogy unalmas társaság a D-s kebel, vagy az 50-es bicepsz.


Mekkora csoda, vajon ki gondolta volna ezt előre?

2017. júl. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkább egyedül lennék,mint ilyen pasival,de a te életed.

Én biztos ultimátumot adnék neki,ha egy bizonyos időn belül nem közeledik felém normális közös program céljából,kalap,kabát,mehet ki az életemből.

2017. júl. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Találj ki programokat, oszt menj el rájuk: ha megy veled - megy. Ha nem, akkor nem.


Legfeljebb ott megismerkedsz valakivel, aki értelmesebb, a fickókámnak meg marad a jobb keze. Hátnabumm.

2017. aug. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!