Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt így utólag érdemes megbesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt így utólag érdemes megbeszélni vele vagy folytsam el?

Figyelt kérdés

Kb. Fél évvel ezelőtt volt egy súlyos balesetem. Párom vitt be a sürgősségire. Röntgen stb. Fejsérülésem volt, térd, váll, könyök, csukló. Egy héten át semmit nem aludtam a fájdalmaktól. Kb. Egy hónapon át ülve tudtam feküdni. 4 hónapon át voltak fájdalmaim.

Na szóval. Mikor megtörtént a baleset és haza vitt a párom este ő még vissza ment dolgozni. ( nem kellett volna, nem volt sürgős melója) én meg egyedül mentem el sírva a gyógyszertárba mindenki bámult a gyógyszerész is kiakadt miért kisérő nélkül mentem?

Este párom haza ért és nyaggatott ugye megyek reggel dolgozni?

Átöltözni nem tudtam egyedül. Foggalmam sincs hogy gondolta ezt? Nyílt sebek voltak rajtam munkahelyemen sok volt a por, hül.ye lettem volna bemenni ekkora fájdalmakkal. Mondta bevisz reggel. Bevitt de hányingerem volt, fájt mindenem, állni nem tudtam haza vitt. Folyton mondogatta így simán lehet dolgozni. 2 hónapig fel volt polcolva a karom. Nem tudtam fogni sem. Mikor átmentünk a szüleihez ebédelni anyukája kerdezte hogy vagyok, biztos semmi bajom, nem történt ott semmi, ugye mèsz hétfőn dolgozni?

Meg párom felhozta miért nem szexeltem 3 hétig vele akkor?

Na ezt màr nagyon nem akartam elmagyarázni neki miért nem.

Ezek a dolgok nagyon megmaradtak bennem. Az hogy semmi együttérzés nem volt benne sem az anyjában. Nagyon nehéz volt így felépülnöm. Lelkileg jobban megviselt.

Per pill úgy vagyok vele hogy már gyereket se akarok, hiszen ha a gyerekkel történne valami az sem érdekelné a párom?

Nem, nem azt akartam hogy babusgassan, hanem lehettek volna megértőbbek is és több odafigyelésre számítottam.


2017. febr. 27. 10:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még vele?
2017. febr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Mikor megtörtént a baleset ő másnap elment egész hétvégés versenyre.
2017. febr. 27. 10:10
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de a barátod nem normális.Egyáltalán nem érdekled,nincs benne egy fikarcnyi együttérzés sem.Nem szerelmes beléd,ez egyértelmű.
2017. febr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Úristen.

Ez egy bunkó, én otthagynám.

2017. febr. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
A szülei elől el ajarta titkolni. Nehogy aggódjanak. Mondjuk ezt sem értem.
2017. febr. 27. 10:17
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemes lenne beszélgetni róla.
2017. febr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan kérdezem,emberek hogyan élhetnek ilyen,és ehhez hasonló kapcsolatban?De még annak sem nevezhető valamiben.Magatok húzzátok le,aztán meg csodalkoztok hogy abban sem biztok meg akiben meg lehetne.
2017. febr. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

5. Tudod miért nem érted?

Azért, mert nincs rá logikus magyarázat.

Amit neked beadagolt, az egy mese a rosszabbik fajtából, mert még csak mézeskalácsház meg farkas sem szerepel benne.

Ne haragudj, de ha egy szerettem súlyos balesetet szenved, akkor minden erőmmel azon vagyok, hogy neki segítsek, nem kívülállók lelki világán aggódom. Gondolom, hogy a szülők sincsenek cukorból, hogy minden negatív élménytől kímélni kelljen őket.

2017. febr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Jah es aztán minden ilyen utan sírtok hogy mekkorát csalódtatok.De hisz Te maradsz benne.De legyen,megértem nehéz kimászni,egyedüllét,nincs szex, csak legalabb ne szívna az előzők miatt az akivel legközelebb ismerkedtek.(7-es)
2017. febr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Én azóta görcsben vagyok mert már komolyan elhiszem a páromnak van igaza és az a természetes amit ő csinál. Folyton mondogatta neki egyszer volt ínszalagszakadása, egy hónapig fájt a válla és úgy dolgozott, nem ertette én miért nem tudok úgy dolgozni ahogy. Napi szinten ismételgette.
2017. febr. 27. 10:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!