Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti melyik lányt választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti melyik lányt választanátok párkapcsolatra, és miért?

Figyelt kérdés
Aki külsőre idilli,de belső tulajdonsága alapján elviselhetetlen,vagy azt aki csúnya de belül tökéletesen megfelelne nektek?
2010. máj. 26. 05:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se, várnék amig nem találok szépet ÉS kedveset.
2010. máj. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerinted nincs arany középút?
2010. máj. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én azt nem ismerem mert a végletek embere vagyok!
2010. máj. 26. 07:08
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
+ elég ostoba is.
2010. máj. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Végletekig buta :
2010. máj. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki szép, de belül tök, azt meghagynám szexpartnernek, aki meg csúnya de arany szíve van, azzal meg kapcsolatban lennék és őt szeretném. De ez csak végletes esetben.:)
2010. máj. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én meg sajnos az egyensúly embere vagyok és többnyire sem az nem vigasztal, ha a személyisége idilli, de a külseje csernobili, sem az, ha a személyisége egy borzalom, de külsőre gyönyörű.


Arról nem is beszélve, hogy külsőre könnyebb közel járni a tökéleteshez, mint belsőre...


Szóval egyik tulajdonság a másik nélkül nem sokat ér. De hogy azért mégis válasszak: Az első hosszabb távú barátnőm külsőre szép volt, belsőre viszont egy kegyetlen, irigy ribanc. Fél évig jártunk úgy, hogy nem volt hajlandó lefeküdni velem (én szűz voltam, Ő nem), végül megadta magát, dugtunk egyet és elköszöntem.


És igen, nem hiszem, hogy többet érdemel egy olyan csaj, akinek ilyen a személyisége. Ő az egyetlen csaj egyelőre az életemben, akit csupán skalpvadászat céljából üldöztem.


EGY MONDATBAN ÖSSZEGEZVE: Inkább legyél egy csúnya, de kedves lány, mint fordítva.


20F

2010. máj. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Érdekes a szóhasználatod.


A külsőre idillit választanám, ugyanis nekem nem nagyon van "elviselhetetlen". Lehet, hogy fura a stilusa, hisztis, akármi, de szerintem ezeket még mindig jobban tudnám kezelni, minthogy ronda legyen - ne tetsszen, ne tudjunk jól szexelni, ciki legyen vele mutatkozni... Inkább a szépet ide!


Azért ne keseredj el, a kedves lányok is klasszak, de azért amit tudsz, hozz ki magadból. Diéta, sport, edzések, trendi smink, fodrász, klassz ruhák NAGYON sokat segitenek. Ha belsőre tökéletes vagy, és ezeket is megteszed akkor szépségből is eléred az "átlagos" szépséget, igy már egyértelműen téged választanálak.

(Persze csak ha nem lenne olyan csajom, mint most, aki álomszép, okos és a legkedvesebb akivel eddig találkoztam)

2010. máj. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

08:36!


Azért volt r*banc, mert nem dobta oda magát neked egyből?

Az egy dolog, hogy már nem volt szűz..., attól még nem várhat? Pff...


Egyébként kedves kérdező én lány vagyok, de ha fiú volnék, én is inkább a külsőleg kevésbé, de belsőleg annál inkább szebb lányt választanám...:P

2010. máj. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

csak szerintem nagyon ritka az, hogy valaki szép, és rossz a természete

a szép lányok sokszor kedvesek a pasikkal

2010. máj. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!