Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti melyik lányt választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti melyik lányt választanátok párkapcsolatra, és miért?

Figyelt kérdés
Aki külsőre idilli,de belső tulajdonsága alapján elviselhetetlen,vagy azt aki csúnya de belül tökéletesen megfelelne nektek?
2010. máj. 26. 05:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 06:53

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:06

Bocsánatot kérek tőled!Nem lehet mindenki olyan tökéletes mint te!Én sokat küszködök magammal hogy eltudjam fogadni aki vagyok.Legfőképp a személyiségem.Nehezen viselik el a környezetemben lévők.Igyekszem jobbá válni de perfekt soha nem leszek.

2010. máj. 26. 12:27
 12/14 anonim ***** válasza:

nyugi a legtökéletesebb nőt is csalják

és talán egy rondával/rondábbal

tapasztalat.

2010. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

10:03:

Nem azt élvezte, hogy nem szexelünk, hanem azt, hogy szűz vagyok.


Volt, hogy mikor tesicuccban volt (következő óra volt tesi), addig simogatott odalent csókolózás közben, míg teljesen merevre nem álltam. Utána elrohant órára. Még szerencse, hogy a tesitanárnő normális volt és mondta, hogy "míg nem lesz kedvem az órához, addig maradjak az öltözőben". És akkor ez még csak egy szemét húzása volt...

2010. máj. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na fszom. Szóval *tesicuccban voltAM...
2010. máj. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!