Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy látjátok ezt?

Figyelt kérdés

A páromnak számtalanszor elmondtam, hogy amit megbeszélünk, ahhoz tartsa már magát legyen oly szíves.

Többször vitatkoztunk már ezen.


Most legutóbb, lebeszéltük hogy délután család látogatás.

Eljön a melóhelyemhez és együtt megyünk. Erre 1 órával előtte rám ír, hogy Ő csak másfél óra múlva tud jönni.

Ezzel normál esetben nincs is probléma, mert lehet közbe jött vmi.

De mint kiderült, azért nem tudott időben jönni, mert a barátokkal italozott, ... így inkább engem csúsztatott!

Ez megőrjít!!! Nem a baráttal való találka, vagy a késés ami zavar, hanem a kettő együtt!!!! ... meg az hogy nem ez volt az első, és hiába mondom neki szépen, vagy csúnyán, .... semmi. Még neki áll feljebb, hogy ez nekem mért nem tetszik, mért pörgöm túl?! ... mert hogy mondta hogy másfél óra múlva utánam jön.

De nem ez a probléma!!!! Hanem hogy semmibe vesz, és a barátok miatt inkább engem csúsztat.


Olyan nagy kérés szerintetek hogy amit megbeszélünk, ahhoz tartjuk magunkat??

Ez nem úgy működik, hogy a megbeszéltekhez igazítjuk a napunkat? Legalábbis ez nálam így működik.

Ő ezt papucsságnak véli, és olyanokra mondja ezt rá, ami alap dolog lenne egy kapcsolatba, amit nem elvárni kellene, hanem kézenfekvőnek kellene lennie.


35/N


2017. szept. 1. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen független emberek akiknél elsők a barátok, a többi meg utána. A helyedben sose hagynám magam és elindulnék egyedül. Majd ott találkoztok. Ha azt látja, hogy te alkalmazkodsz, akkor meg teszi újra. Te időddel ne szórakozzon és ne függj tőle. Nem tudsz jönni szívem? Semmi gond, megyek egyedül. Megint a haverok? Semmi gond, én is addig kikapcsolódok. Ha normálisan elmondod mindig és nem tartja be, akkor ez az opció még megjátszható. Ha ezután sem változik akkor vagy megszokod vagy lelépsz.
2017. szept. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat most azt tudom sajnos csak mondani, hogy teljesen megertem a problemadat, mivel az en parom is ilyen. Mondjuk nem a baratokkal valo italozas miatt szokott lemondani, hanem a hobbija(i) miatt ami engem is megorit mar sokszor!!!! Es Nala is ugyanez a szoveg: "nem veszlek el, mert az papucssag", "nem megyek erted idoben, mert az papuccsag".. de ha en kesni mereszelnek csak egyszer is... vilagveget csapna, azt hiszem... en meg lassan feldugom a papucsat a s*ggebe.nem sokara szakitani is fogok Vele eppen ezek miatt. Es az egeszben a legszebb, hogy O fel sem fogja fogni, hogy engem mi bant. Ha nem kiabalok Vele torkom szakadtabol fel sem fogja, hogy nekem mi bajom van, viszont en utalom, hogy igy kell vele neha beszelni.
2017. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1- Könyörgöm, ha valaki ennyire független akar lenni,... nem törődve a barátnővel, sőt azzal sem hogy tudván tudja hogy ez a lépés nekem nem fog tetszeni és elképzelhető hogy vitatkozunk, és annak ellenére csinálja .... akkor ne legyen kapcsolatban! Vegyen egy kutyát!!!

Elindulok én egyedül, .. csak hát persze hogy rosszul esik, hogy ennyire nem lehet rá számítani.Nem tudok úgy tenni mintha nem érdekelne, mert belül dühít. És ebből következik a megbízhatatlanság, majdan az, hogy ha gyereket vállalunk is ez lesz, ... és ezt én nem akarom.

Azért annyira nem függök tőle, ... kipróbálhatom ezt az opciót is hogy "lesz@rom" .Ő lesz@rja, én lesz@rom ... akkor mi értelme van a kapcsolatnak?!

Ha balhézok is megteszi, ha nem balhézok is megteszi, elköveti ezt.Ha lesz@rom is megteszi.

Hogy lehetne (mit lehetne csinálni) hogy ne tegye meg??!! :) Olyan opció nincs :)


2- Nálunk is dettó, .. ha fordítva van az hogy pl neki kell várnia rám, csak 5 percet, .. már rosszul van, felhúzza magát hogy megváratom. Amit néha szándékosan csinálok, hogy átérezze.... sőt hozzáteszem, hogy mikor te váratsz meg?? Hát hogy Ő nem szokott! ppffff

2017. szept. 1. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért ezt elég komoly pozitívumok ellensúlyozhatják, ha ő a párod...
2017. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!