Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandó veszekedés megoldhatat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandó veszekedés megoldhatatlan probléma ti hogy látjátok mit kellene tennünk?

Figyelt kérdés
2éve vagyunk együtt a párommal jött is a baba hamar,a szüleinél laktunk majd hazaköltöztünk az én szüleimhez mert nincs jóba a nevelő apjával,itthon meg nem tudnak minket elfogadni a babával mondják menjünk el kezdjünk független életet ez már napi szinten van próbáltunk hitellel elutasítottak nem elég egyedül a párom fizetése az albérletet meg 1fizubol ugyszint nem tudjuk fizetni nem tudom mitévő legyek érzem ha nem lépek a kapcsolatunknak annyi a napi veszekedések miatt és nem utolsó sorban a gyerekemnek se jó :( illetve már addig csinálták itthon a fesztivált miattuk majdnem megütött a párom!annyira felidegesítették!
2017. aug. 8. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Hát erre most mit lehet mondani? Eső után köpönyeg. Tudtátok, hogy a semmire vállaltok gyereket. Tudtátok ezzel szembe kell majd nézni? Minél előbb dolgozni Neked is, a párodnak is minél jobban fizető munka. Amíg otthon Vagy még valami sulit bevallani, valami okj, több szakma, több lehetőség. (A gyerek kifogás, sokan diplomáztunk mellette).
2017. aug. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Akkor kellet volna gondolkodni mikor szaporodtatok, de persze gyereket csinalni konnyebb, gondolkodashoz meg esz is kellene
2017. aug. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha ennyire rá vagytok szorulva mindkét szülőre, akkor nem lehet nagy szátok, behúzni fületek-farkatok és jó viszonyra törekedni. A párod meg nem miattuk ütött meg majdnem, hanem mert olyan típus, hogy erre képes lenne. Ne mentegesd, mert erre nincs mentség. Ha a szüleidhez mehetsz egyedül és a babával, akkor menj úgy szerintem, mert köztetek sem lehet jó viszony, ha majdnem megütött. Idő kérdése és fog is.
2017. aug. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Ugy hogy nem kell gyereket vallalni amig a szuleid tartanak el.
2017. aug. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na igen,de amikor a pároméknál laktunk nem volt veszekedés semmi jól megvoltunk csak utólag derült ki hogy baj van ott is csak terhes voltam akkor már és nem akart idegesíteni a másik,jól látjátok sajnos a párom hazudott is az is utólag derült ki hitele van amit a szüleinek vett fel leginkább az anyjának :'( és totál megvagyunk lőve :( és ugy akart még pénzt felvenni!:(
2017. aug. 8. 09:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóval összegezve a hapsit : szerintem képes lenne megütni,lehet csak azért nem tette meg,mert most ő is ott lakik.Állandó veszekedések vannak,eltitkolta a hitelt,ki tudja még mit.Én azt tenném,hogy őt kipenderíteném onnan,menjen haza,leülnék beszélni a szüleimmel,és elmondanám hogy szeretnék normális életet élni,gyerekem fontos,nekik az unokájuk,és valahogy meg kellene oldani hogy el tudjál menni minél gyorsabban dolgozni,de ha még nagyon pici a gyerek,addig is támogassanak abban hogy tudjatok hol lakni,kaja,stb.Ha már lenne munkád tudnál egy picit besegíteni pénzben,az apától gyerektartást kérnék,megszakítanám vele a kapcsolatot,és keresnék egy normális partnert.
2017. aug. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
En ilyen csaladban nottem fel gyerekkent,mint amit ti most lejatszotok. Azota is iszom a levet.Apamnak egy megveszekedett garasa sem volt amit idehozott munkaja is alig volt. Erre nem lehet jovot epiteni. Allandoan jottunk mentunk anyam vitt a babakocsival mint a kivert kutya,apam osszeverekedett nagyapammal amit kicsin vegig kellett neznem. Nem volt penzunk sajat hazra amit ok nem ertettek meg. Sokaig egy kis viskoban huztuk meg magunkat mert a nagyszuleim kidobtak minket. Azota sincs sajat lakasunk sajna,amiben most lakunk is a halott nagyszuleime. Hat ebbol te mar soha nem jossz ki jol. A szuleitekkel eletveszelyes lakni,ket dudas nem fer meg. Szerintem ez mar eleve el van rontva,hogy mar a kezdetekben nem tudtatok fenntartani magatoknak egy kulon lakast. Esetleg kerjetek segitseget,vagy vegyetek fel hitelt,mert itt valamit lepni kellesz. Anyukammal nagyon sokat beszelgettunk errol,es mondtam neki hogy inkabb ne szulettem volna meg mert a nincsbe kar beleszuletni.
2017. aug. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Amit első írt, + kicsit normálisabb, mentálisan stabilabb gondolkodásmódra önnevelést gyakoroljatok. Mert ilyen irányítatlan alapokkal tökéletes anyagi élettel, élethelyzetekkel sem tartana sokáig.
2017. aug. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kidobnám a pasast úgy indításnak, mert egy nyomorult agresszív hazug ember.

Aztán! ülnék le a szüleimmel beszélni, hogy segítsenek.


A szüleidnek nyilván nem veled meg a gyerekkel van problémája (bár azért nyilván nem szeretik-helyzet), hanem az idióta pároddal, aki felcsinált, aztán amúgy meg egy rongy ember.


Bár sohasem értem, miért kell a semmire szülni...

2017. aug. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!