Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom élete a lánya körül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom élete a lánya körül forog. Miért? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Három hónapja vagyunk együtt. A páromnak már van egy egyetemista lánya, nekem nincs gyermekem. Nem élünk együtt, de amikor találkozunk folyton róla beszél. Valamiről mindig az eszébe jut és felhozza. Ha én mesélek magamról, akkor is eszébe jut. Tudom, hogy az apák imádják a lányukat, de miért ő rá gondol mikor velem van? Plusz a lánya sokszor mondvacsinált ürüggyel hívja fel az apját, hogy addig is vele foglalkozzon. Próbáltam ezt kedvesen megbeszélni vele, de védte őt és kifogásokkal bombázott. Szerintetek ez normális? Mi a teendő ilyen esetben? Engem ez egyre inkább zavar. Úgy érzem én csak a sokadik vagyok a fontossági sorrendjében.
2017. szept. 1. 18:11
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom! Az éremnek két oldala van. Nem egyszerű szituáció ez egyik félnek sem.
2017. szept. 1. 18:19
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Neked nincs gyereked, tehát nem tudod átélni azt a helyzetet milyen az élet úgy,amikor valakinek van.


Szerintem ez a kapcsolat nem Neked való.Ha nem tudsz megbirkózni azzal,hogy a párod élete a gyereke körül forog jobb ha lezárjátok a kapcsolatot.


Én is hasonló helyzetben vagyok, csak a másik oldalon állok. Nő vagyok, van egy egyetemista fiam, a páromnak pedig nincs gyereke. 13 éves volt a fiam amikor a kapcsolatunk elkezdődött. Nem élünk együtt, de soha, egyetlen percig sem volt kérdés,hogy a páromnak ne lenne természetes az,hogy nekem a fiam az első. Akkor is amikor Vele vagyok.

Nekem nagyon fontos a párkapcsolatom is, figyelek a páromra,sokat beszélgetünk, sokat vagyunk együtt.


Nincs olyan egy gyerek részéről,hogy mondvacsinált indok, a szülő számára bármit mond, mesél, kér a gyereke, az természetes.

Én pl. szemrebbenés nélkül végighallgatom az msc képzés tárgyairól szóló beszámolót úgy,hogy alig értek belőle valamit.


Nincs azzal semmi gond,hogy Te így látod ezt a helyzetet, de akkor keress olyan párt, aki Hozzád hasonló helyzetben van, vagy esetleg nem elsődleges számára a gyereke.

2017. szept. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
55%
Szerintem üljetek le hárman és beszéljétek meg a dolgokat. Ha ez nem müködik akkor felejsd el, csak fájdalmat fog okozni ez a kapcsolat, mivel a lányát sosem fogod a szívébe felül mulni.
2017. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerinted mi az erősebb? Egy 20éves apa-lánya vagy egy 3hónapos párkapcsolat??? Nem lesz ez hosszú életű.
2017. szept. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném,hogy a lánynak le kellene ülnie hármasban erről a problémáról beszélgetni.

Az,hogy ezt a helyzetet hogy kezelik az kettőjükre tartozik.

2017. szept. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem féltékeny vagy rà .Ez majd elmúlik ha pasija lessz vagy baràtai addig viszont marad a türelem és a tolerancia.
2017. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy szülőnek ELVILEG mindig a gyereke az első. Akár túlzó mértékben is. Ezt vagy elfogadod, vagy nem, és keress mást.
2017. szept. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
En a helyedben orulnek, hogy jo apa. Ritka az ilyen, es sok mindent elarul az emberrol. Szerintem ez inkabb pozitiv. Termeszetes(nek kellene lennie), hogy egy szulonek mindig a gyereke az elso.
2017. szept. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj, hogy jó a kapcsolata a lányával. Nem minden családban van ilyen szerencsés helyzet, és nem minden lányos apa szereti így a lányát.
2017. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Moat amigy elso kommentben sajat magadnak valaszoltal? Ne felejts el atlogolni legkozelebb..
2017. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!