Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom élete a lánya körül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom élete a lánya körül forog. Miért? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Három hónapja vagyunk együtt. A páromnak már van egy egyetemista lánya, nekem nincs gyermekem. Nem élünk együtt, de amikor találkozunk folyton róla beszél. Valamiről mindig az eszébe jut és felhozza. Ha én mesélek magamról, akkor is eszébe jut. Tudom, hogy az apák imádják a lányukat, de miért ő rá gondol mikor velem van? Plusz a lánya sokszor mondvacsinált ürüggyel hívja fel az apját, hogy addig is vele foglalkozzon. Próbáltam ezt kedvesen megbeszélni vele, de védte őt és kifogásokkal bombázott. Szerintetek ez normális? Mi a teendő ilyen esetben? Engem ez egyre inkább zavar. Úgy érzem én csak a sokadik vagyok a fontossági sorrendjében.
2017. szept. 1. 18:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%
Te hány èves vagy??
2017. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%

Ha a csávódnak egyetemista lánya van, akkor minimum 40èves. Neked nincs gyereked, te hány èves vagy? 40alatt?

Fèltèkeny vagy a lányára...

2017. szept. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

@1: FAIL! :D


Már csak azt nem értem, miért kellett a kérdést kiírni.

2017. szept. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem "sokadik" vagy, csak második.

Nem olyan rossz hely az.

2017. szept. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nemhogy örülnél neki hogy foglalkozik vele, és nem leszarja.


Ja, hogy akkor mindig ott lesz a lána az életetekben? EZ a terméseztes.


Mostohaanyám soha nem tudta elfogadni a létezésemet, és röpke fél év alatt elérte, hogy apa se törődjön velem igazán.

10 éve szarik a fejemre, lényegében... ez vagy, már megszoktam, de az a pitsát soha az életben nem akarom látni.

2017. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!