Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékenységet érzek, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Donmogyoróscsirke kérdése:

Féltékenységet érzek, pedig párom nem adott okott rá. Mit tehetnék a rossz érzés ellen?

Figyelt kérdés
Pár hetes kapcsolat, de van annyira friss, hogy teljesen még nem ismerem a partnerem. Elutazott bulizni pár napra, és távolléte óta rossz érzéseim vannak. Nagyon fontos nekem, és tudom, hogy nem adott okott arra, hogy így érezzem magam. Nagyon kellemetlen, és szeretnék az érzés ellen tenni. Úgy vélem régebbi kapcsolataim (melyekben leromboltak engem párszor), és korábbi hosszú ideig tartó negatív életem hatása lehet ez. Nem akarom, hogy emiatt még a párom érezze magát rosszul. Valaki élt meg, s küzdött le hasonlót? (20 éves fiú vagyok)

2017. aug. 7. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem adott ra okot,nincs amiert feltekenykedned.Adj idot magatoknak jobban megismerni egymast es ha ne adj Isten okot ad ra na akkor mar mas.Probald lekuzdeni ezt a feltekenyseget,mert meg csak az elejen tartotok,Akkor mi lesz kesobb?
2017. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 teljesen jogos amit mondasz, köszönöm
2017. aug. 7. 20:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Többiek véleménye is érdekel, esetleg hasznos tanácsok, ilyenek!
2017. aug. 7. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:

20 éves fiú vagy. Gondolom a lány is 20 év körüli.

És nélküled megy el bulizni?

Én is ideges lennék, mármint, hogy miért nem velem megy.


De egyébként ha "rossz lány", akkor minél előbb derüljön ki, és dobd a francba.

2017. aug. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tesójával, és pár közös ismerősükkel mentek. Az nem baj, hogy nem hívott, hiszen elég friss még a dolog.
2017. aug. 7. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!