Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a barátnőm, hogy gamer vagyok?

Figyelt kérdés

Lányoktól kérdezném, hogy titeket zavarna hogyha a pasitok gamer lenne?

Mert az én barátnőmet zavarja de vajon miért?

27/F



2017. szept. 1. 19:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%

Hát én is az vagyok, így engem nem zavarna annyira. Annyira... mert amúgy ha a párom nem töltene velem minőségi időt a játék miatt, akkor nálam szakító ok lenne. De ha a két dolog nem ütközne egymással, akkor nincs gond.

21/l

2017. szept. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Mar az is gaz hogy gamernek hivod magad. A selejtes arut a boltba is visszavisszuk, igy van ez a parkapcsolatban is.
2017. szept. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanaz a véleményem, mint az első válaszolónak. Amíg nem érzem azt, hogy hanyagolva vagyok és a kapcsolatunk háttérbe szorult, addig semmi bajom, sőt, még akár társulok is. Előző kapcsolatomban rendszeresen előfordult, hogy segítettem a barátomnak a játékban vagy csak néztem, mert azon is jót szórakoztam. Így lényegében mind a ketten jól éreztük magunkat közben és együtt töltöttük az időt.
2017. szept. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt elhanyagolod őt, akkor jogos.
2017. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Több gond is lehet ezzel. Egyrészt értékes időt vesz el ha valaki mélyen van a játékok világában. Volt ismerősöm aki nem aludt mert online játszottak és csak így lehetett az amerikai csapattagokkal összehozni. A lehető legfurább időpontokban tűnt el órákra mert "szólította a kötelesség". Egy ilyen emberrel nem tudnék együtt élni.

Emellett drága hozzá az eszköz.(játékok, gamer gép stb)

Sok gamernek a világa beszűkül mert a játékokon túl nem érdeklődik.

Persze lehet ezt racionális keretek közt is művelni csak ilyet élőben még nem láttam. Előbb utóbb mindig beteges szintre nőtt ez a dolog.

Persze ha valódi választ akarsz tudd meg a barátnődnek mik a konkrét problémái.

2017. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Amíg nem teszed első helyre a játékot az életben, addig elfogadható. Lány létemre én is nagyon szeretek játszani pc-n :)

Tök jó lenne,ha a jövőbeni párom ebben is társam lenne. De ha függőség alakulna ki valamelyikünk részéről,akkor nem csodálnám,ha ez zavarná a másikat és szakításra kerülne sor,mert elhanyagol/elhanyagolom :)

20L

2017. szept. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Én több ezer órát toltam egy játékba, ott ismertem meg a jelenlegi barátnőm.

Azóta saját szerveren játszunk, immár 1,5 éve :)

2017. szept. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

Én nagyon szeretek játszani, de a párkapcsolatom fontosabb. :D Nincs olyan, hogy azért nem tudunk találkozni, mert jaj, LoL-oznom kell.


Nem lehet, hogy te nem foglalkozol eleget a barátnőddel?


21/L

2017. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%

Azért kérlek, mert a gamer az élettelen, gépfüggő, lúzer kockagyerek szebbik megnevezése.

Oszt ez mindjárt négy ok is arra, hogy egy átlagember ideges legyen tűle. :)

2017. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem gáz, ha egy felnőtt ember rá van függve játékokra. Az első barátom, akkor 18 évesen nagy játékfüggő volt, napi 5-10 órákat is simán tolt, nemis maradtam vele sokáig. Heti pár óra nem zavarna, vagy ha a haverokkal játszik néha, de alapból gamerekkel nemis ismerkedek, kilométerekről igyekszem kerülni őket, az ilyeneknek nulla életük sincs és nagyon gyerekes dolognak is tartom.
2017. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!