Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem a legjobb baratom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem a legjobb baratom, de parkapcsolatban vagyok ezt hogyan lehet helyesen kezelni? 24/L

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nagyon sokan ellenzik,nem tudjak elfogadni,hogy a jelenlegi paruk tarja a kapcsolatot az exevel. En ezt teljes mertekben megertem, tudom,hogy nem lehet konnyu, de nekem az exem a legjobb baratom. Napi szinten talalkozunk most mar, mert kollegak vagyunk ket honapja. Elotte nem beszeltunk,talalkoztunk surun. Talan ket havonta egyszer osszefutottunk vagy csak facebookon beszeltunk. Most viszont mindennap latom es igy munka utan is van lehetoseg beszelgetesre.

A parom nem orul ennek. Mert hat o is a kollegam. A baratom szakacs az exem es en pedig felszolgalokent dolgozunk a Biborban,egy hotel belso ettermeben. Feltunt,hogy csunyan nez ram, ha van egy 10 perc cigi szunet mindenki kimegy levegozni. Az exem oda jon neha,beszel velem kicsit, de kb a semmirol. A parom pedig oda allit mellem, vagy messzirol figyel es folyamat azt erzem es latom is rajta,hogy nem tetszik ez neki. Pedig nem adtam okot a feltekenysegre. Es o sem mondta,hogy az. Nem szolt ram, csak utalt ra. Kesobb megkerdezte finoman,hogy mirol beszeltunk, vagy valami, de ha az exemrol beszelunk nagyon nagy a feszultseg es zavarba hoz,mert nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni es zavar,hogy zavarja,hogy a legjobb baratom az exem. En tudom,hogy ez nem konnyu. De tenyleg lathatja,hogy nincs miert aggodnia. Ezt neki is mondtam meg megis oleltem utana es ezt a munkahelyemen tettem. Lattam rajta,hogy valami nem stimmel es valamit tennem kellett.


Ti hogyan tudnatok kezelni ezt a helyzetet? Nagyon lehangol,hogy akaratomon kivul megbantottam a paromat es mindennap azzal szembesulok,hogy ez neki nem tetszik,nem kell kimondania, utalt mar ra es latom. Hozzateszem kerulom is kicsit az exemet, de munkatarsak vagyunk es azt sem akarom,hogy megromoljon a kapcsolatunk.


Mit lehetne tennem,hogy megnyugtassam a parom?


2017. szept. 1. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Fekudj le mindkettovel rendszeresen, mas megoldas nincs.
2017. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csinálnék programo(ka)t ahol a párom, a párom barátai, az exem jelen van. Lehetnek nők is még a társaságban rajtad kívül. A lényeg, hogy próbáld őket összehozni. Biztos vannak közös tulajdonságaik ha összejöttél velük :D
2017. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Huu nagyon szepen hangzik 2-es es koszi is!

Csak azert ez a valo eletben nem ilyen egyszeru. Ha raerek akkor kizarolag a parommal vagyok, ritkan az exemmel vagyis a legjobb baratommal. Ennyiben kimerul a tarsasagi eletem. Nagyon nehez ezt is megemeszteni ezt..szerintem.


Most mondjam a paromnak,hogy he csinaljunk programokat ahol az exem is ott van? Igy is nehez neki. Mashogy kell ezt majd megoldanom.


Nincs sok kozos bennuk. Az exem hasonlo szemelyiseg mint en. A parom viszont az ellentetem sok mindenben, de ez most mindenkepp pozitiv ertelemben ertendo. Szoval kettojuk kozott szerintem kb annyi a kozos,hogy ferfiak es pont.

2017. szept. 1. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Te vagy a közös bennük. Mind a ketten jartak benned, megvan a közös téma is.

Elegge kellemetlen helyzet, hogy mind a harman együtt dolgoztok, ezert szerintem a parod exet is fel kene venni :D


viccet felre teve, passzolom, mi lenne a megoldas. en megertem a parodat, pedig nem vagyok annyira feltekeny tipus, es nem zavar az, ha a parom tartja a kapcsolatot az exszel. viszont latni is azt, hogy napi szinten resze az eletednek meg mindig... igy azert sokkal nehezebb.

2017. szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szerintem inkább ne jelenlegi paruk tarja a kapcsolatot az exevel hanem rövid karaj vagy comb.
2017. dec. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!