Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzem meg egy új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg egy új ismerősömet, ha nagyon megszerettem, de "túl jó pasi"?

Figyelt kérdés

Hogy lehet megszerezni egy jó pasit?

- ha nem kezdeményezek, engem aztán sosem vesz észre, hisz vannak nők akik eleve a környékén vannak, én még nem vagyok egy feltűnő típus

- ha kezdeményezek, csak egy leszek a nők közül akik a környékén vannak, egy újabb érdektelen nuna aki rá nedves

- ha kezdeményezek is meg nem is, ergo beszélgetek is vele de nem is nyomulok, akkor szimplán kevés leszek felkelteni az érdeklődését szerintem, hisz vannak bőven nálam szebb, csinosabb, okosabb, viccesebb, jobb dumás női beszélgetőpartnerek a számára

- ha elfelejtem és leteszek róka, max viszonzom ha mégis közeledik, akkor azzal aláírom hogy alja nő vagyok, aki nem is jöhet szóba akárkinél, csak a nem olyan helyes, nem olyan sikeres, sármos, stb. férfiaknál


2017. szept. 2. 03:52
 1/5 anonim ***** válasza:
De sok problémád van. Sikerült már azért valaha az életben bárkivel összejönnöd?
2017. szept. 2. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Add magad, a kezdeményezés pedig abból álljon, hogy igyekszel minél több időt úgy eltölteni, hogy ő is ott van, esetleg dumáljatok ketten is, ha van rá lehetőség.

Ha felfigyel rád így, akkor sínen vagy, ha nem, akkor meg tök mindegy, mert eljátszhatsz akármilyen szerepet, hosszú távon úgyis az igazi énednek kell neki tetszenie.

2017. szept. 2. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem, kettes. Igazad van, de az a baj, hogy nehéz ez az egész. Nehéz bölcsen viselkedni, mikor olasvalamiről van szó, ami nagy befolyással van rád.

Amúgy ez az idézet jutott eszembe a helyzetemről: Nehéz várni valamire, amiről tudod, hogy talán sosem történik meg. De még nehezebb elengedni, ha az minden vágyad.

2017. szept. 2. 04:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az utolsó alja nős kifejtést nem értem. Nagyon fura gondolataid vannak. Meg túl is bonyolítod ezt a dolgot. Aki érdekel, azzal beszélgess.
2017. szept. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszerű a válasz: ha nem érzed magad méltónak hozzá, akkor NE IS PRÓBÁLD MEGSZEREZNI.

Ugyanis ha sikerül, akkor vagy a féltékenységgel kell feszt küzdened, vagy a kisebbrendűségi komplexussal, vagy a többi nővel, vagy így cuzámmen.


Akkor már inkább keress egy olyan hapsit, aki pont olyan jó, mint te A JOBB NAPJAIDON. Őt ugyanis "utolérheted" némi fejlődéssel, tehát egyenrangú társak lehettek.

2017. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!